رشت – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: از نقاط قوت و ضعف تیم فوتبال فولاد نوین خوزستان آگاه بودیم.

سهیل حق شناس عصر چهارشنبه در پایان دیدار تیمهای فوتبال سپیدرود رشت و فولاد نوین خوزستان در مصاحبه با ایرنا اظهار داشت: از نظر فنی روی تیم فوتبال فولاد نوین خوزستان کار کرده بودیم و نقاط قوت این تیم را بسته و از نقاط ضعف آن استفاده کردیم.

وی افزود: به بازیکنان و مجموعه تیم فوتبال سپیدرود رشت و همچنین به هواداران پرشور و پرشمار این تیم بابت این پیروزی تبریک می گویم چون پیروزی ارزشمندی را کسب کردیم و با تصاحب این سه امتیاز، به دومین پیروزی متوالی خود دست یافتیم.

وی ادامه داد: متاسفانه در نیمه اول شرایط بازی از لحاظ کسب نتیجه برای ما راضی کننده نبود چون انتظار داشتیم که تعداد گل های بیشتری را در این نیمه به ثمر برسانیم ولی فقط یکی از موقعیت های ما تبدیل به گل شد اما در نیمه دوم موفق شدیم دو گل به ثمر برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت بیان کرد: البته قبل از به ثمر رسیدن گل اول، دو پنالتی واضح ما نادیده گرفته شد و به طور حتم داور جوان این دیدار می توانست حداقل یکی از این موقعیت ها را پنالتی اعلام کند اما متاسفانه وی هیچ یک را خطای پنالتی تشخیص نداد.

حق شناس اضافه کرد: البته داور تا حدی  بی تجربه بود و به همین دلیل کادر فنی هر دو تیم از لحاظ نحوه داوری گله مند بودند و امیدواریم که داوران با تجربه ای برای بازی ها انتخاب شوند تا زحمات تیمهایی همچون سپیدرود به هدر نرود.

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و  فولاد نوین خوزستان عصر چهارشنبه در هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست داد.

یش از برگزاری این دیدار و تا پایان هفته پنجم رقابت های لیگ دسته دوم، تیم فوتبال سپیدرود رشت با ۹ امتیاز در مکان سوم و تیم فوتبال فولاد نوین خوزستان نیز با سه امتیاز در مکان یازدهم جدول ۱۴ تیمی این گروه قرار داشتند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت در گروه اول رقابت های لیگ دسته دوم کشور با تیمهای فولاد نوین خوزستان، ملی‌حفاری اهواز، ویستا توربین تهران، اسپاد تهران، محتشم تبریز، علم و ادب تبریز، آوالان کامیاران، ایرانجوان بوشهر، امید گناوه، شهرداری بندرعباس، مس نوین کرمان، نفت‌ و گاز گچساران و شهرداری همدان هم گروه است.