ایسنا/گیلان معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان جشن انقلاب اسلامی را فرصت تزریق نشاط، امیدبخشی و وحدت آفرینی در جامعه دانست و گفت: حضور مردم در صحنه بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن، مایوس نمودن مجدد استکبار جهانی و تحکیم بنیان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

محمود قاسم نژاد امروز در نشست هماهنگی بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن (سالروز پیروزی انقلاب اسلامی) که  در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شد، یوم الله ۲۲ بهمن را یکی از روزهای باشکوه و به یاد ماندنی در تاریخ ملت بزرگ و مسلمان ایران دانست و اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن همایش بزرگ نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه همه ساله شاهد نقش آفرینی آحاد ملت ایران در جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، افزود: در طول ۴۲ سال گذشته دشمنان همواره در صدد ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی ایران و ناامید کردن مردم هستند لذا تبیین دستاوردهای نظام یکی از اولویت های مسئولان در ایام الله دهه فجر باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه در سال‌جاری همه گیری ویروس کووید۱۹ موجب شده در برگزاری مراسم و مناسبت ها تابع قوانین و مقررات ستاد ملی مقابله با کرونا باشیم، خاطرنشان کرد: اگرچه در برگزاری مراسم میدانی ایام الله دهه فجر و ۲۲ بهمن محدودیت داریم اما با برنامه‌های ابتکاری زمینه حضور مردم در جشن چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فراهم خواهد شد.

قاسم نژاد، جشن انقلاب اسلامی را فرصت تزریق نشاط، امیدبخشی و وحدت آفرینی در جامعه دانست و تصریح کرد: حضور مردم در صحنه بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن، مایوس نمودن مجدد استکبار جهانی و تحکیم بنیان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه ملت ایران همواره در کنار انقلاب، نظام و رهبر حکیم و فرزانه خود هستند، یادآور شد: باید با اتخاذ ساز و کارهای مناسب، جلوه ای دیگر از تجدید پیمان مردم ایران با آرمان های انقلاب خود را به جهانیان نشان دهیم و این مراسم را با شکوهی خاص برگزار کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان، با اشاره به فعال شدن کارگروه‌های متعدد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در همه شهرها و بخش ها و روستاهای استان، خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم رژه خودرویی و موتوری می تواند یکی از برنامه های خوب و به یاد ماندنی در دهه فجر سال‌جاری باشد.

انتهای پیام