ایسنا/گیلان فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به برگزاری مراسم رژه‌خودرویی و موتوری در یوم الله ۲۲ بهمن سال‌جاری، گفت: محدودیت های ناشی از شیوع بیماری کرونا موجب شده امکان برگزاری راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن را با حضور پرشور و نشاط مردم در جشن انقلاب نداشته باشیم.

سردار محمد عبدالله پور امروز در نشست هماهنگی بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن (سالروز پیروزی انقلاب اسلامی) که   در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شد، با اشاره به انتظارات ویژه از استان گیلان در بزرگداشت باشکوه ایام الله انقلاب اسلامی، اظهار کرد: مردم گیلان ثابت کرده اند که در مناسبت‌های انقلابی حضوری پرشور دارند و تا پای جان از انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

وی یوم الله ۲۲ بهمن را روز تجدید بیعت با ولایت فقیه دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) به پشتیبانی ملت غیور ایران اسلامی و به تاسی از مکتب عاشورا، علیه رژیم ستمشاهی قیام کرد و زمینه مقابله جهانی با استکبار را فراهم آورد.

فرمانده سپاه قدس گیلان، راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در سال‌های گذشته را خط بطلانی بر همه توطئه ها و فتنه های دشمنان برای از پا در آوردن نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: با توجه به عدم برگزاری راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در سال‌جاری به دلیلی شیوع بیماری کرونا باید از همه ظرفیت‌های استان برای بزرگداشت باشکوه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استفاده شود.

عبدالله پور با اشاره به برگزاری مراسم رژه‌خودرویی و موتوری در یوم الله ۲۲ بهمن سال‌جاری، خاطرنشان کرد: محدودیت های ناشی از شیوع بیماری کرونا موجب شده امکان برگزاری راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن را با حضور پرشور و نشاط مردم در جشن انقلاب نداشته باشیم لذا باید تلاش شود تا همه مردم گیلان در برگزاری این جشن ملی به‌شکلی شریک شوند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به جنبه های بصری جشن انقلاب به ویژه در حوزه فضاآرایی شهری و رژه خودرویی، عنوان کرد: مردم همواره صحنه گردان مناسبت های ملی و مذهبی ما هستند و در یوم الله ۲۲ بهمن نیز می‌توان کار را به مردم سپرد تا شاهد خلق جلوه های زیبا از تجدید میثاق مردم با آرمان های انقلاب و نظام اسلامی باشیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان، موفقیت در بزرگداشت ایام‌الله انقلاب اسلامی را در گرو همدلی و هم افزایی عمومی دانست و گفت: اگر در کنار هم باشیم، می توانیم همه موانع و مشکلات را رفع کنیم و صحنه های به یاد ماندنی از پایبندی مردم به انقلاب اسلامی را با برگزاری مراسم خاص یوم‌الله ۲۲ بهمن در سال‌جاری در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کنیم.