ایسنا/گیلان رئیس هیأت مدیره باشگاه شهرداری آستارا گفت: مربیگری پایان رأفت به دوران بی پولی باشگاه شهرداری آستارا خورده است.

آرش بابلیان، در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: هزینه این تیم در لیگ آزادگان بسیار زیاد است و از ابتدای فصل تا این لحظه، بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال فاکتور به دست هیأت مدیره رسیده است.

وی با بیان اینکه بقای شهرداری آستارا در لیگ آزادگان و یا در سطوح بالای فوتبال کشور، زمینه ساز توسعه و رشد فوتبال شهرستان و کشف استعدادهای جدید است، ادامه داد: ضمن تشکر از زحمات حسن اشجاری، باید بگویم که قرارداد پایان رأفت با این باشگاه به دوران بی پولی تیم خورده است.

وی با تأکید بر اینکه ما برای نیم فصل هیچ انتظاری را از سرمربی تیم نداریم، افزود: با توجه به هزینه های بالای تیم، لطفا مسئولان به وعده های خود عمل کنند.

بابلیان با اشاره به اینکه “رأفت” یکی از پرافتخارترین های فوتبال کشور است، خاطرنشان کرد: وی تاکنون هیچ رقمی را دریافت نکرده و در ابتدا خواستار پرداخت حقوق بازیکنان است.

وی از پرداخت ۲۰ درصد مطالبات بازیکنان در فصل جاری خبر داد و تصریح کرد: هزینه های تیم در دسته اول باشگاه های کشور از ۷۰۰ میلیون ریال ماهانه در لیگ دو به ۶ میلیارد ریال در لیگ یک رسیده است.

رئیس هیأت مدیره باشگاه شهرداری آستارا در پایان با انتقاد از عدم واگذاری سهام باشگاه شهرداری، توضیح داد: مقرر شده بود که ۴۹ درصد سهام باشگاه در مقابل هزینه های هیأت مدیره واگذار شود که متأسفانه علاوه بر این که این وعده محقق نشد، سخنانی از اجاره باشگاه به هیأت مدیره مطرح می شود که تأمل برانگیز است.

انتهای پیام