ایسنا/گیلان فرمانده سپاه ناحیه آستارا از توزیع ادوات ورزشی در پایگاه های بسیج شهرستان همزمان با هفته بسیج خبر داد.

سرهنگ بهزاد قنبری در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: هفته بسیج امسال با شعار “بسیج پیش رو خدمت و امید آفرین است”، در کل بسیج درصدد است تا هم خدمت و هم امید را در سطح جامعه نهادینه کند.

وی با بیان اینکه ۴۱ سال از عمر با برکت بسیج می گذرد، ادامه داد: این نهاد مردمی، خاص کشور ایران نیست و باید روند صادرات آن بر اقصی نقاط جهان نیز تداوم یابد.

وی افزود: بسیج در تمامی عرصه‌های دفاع سخت، برقراری امنیت داخلی، جنگ نرم و مقابله با ویروس کرونا نقش‌آفرینی کرده است.

سرهنگ قنبری در بخش دیگر سخنان خود به اجرای ۷۵ برنامه همزمان با هفته بسیج در سطح شهرستان سخن گفت و خاطرنشان کرد: در این ایام ۱۲ میز فوتبال دستی و ۶ میز پینگ پنگ بین پایگاه های بسیج در سطح شهرستان توزیع می شود.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۵۰۰ بسته حمایتی در این ایام کرونا در بین نیازمندان توزیع خواهد شد، اضافه کرد: برپایی میز خدمت در روستاهای محروم، دیدار با خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، تجلیل از بسیجیان نخبه و نمونه و فرماندهان و پیشکسوتان بسیج از دیگر برنامه‌های تدوین شده برای این ایام است.

فرمانده سپاه آستارا برپایی ایستگاه سلامت و ویزیت رایگان را از دیگر طرح‌های مهم بسیج در ایام کرونا دانست و تصریح کرد: بسیج رسانه شهرستان نمایشگاه عکس خبری را با هدف معرفی عملکرد این نهاد در شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار خواهد کرد.

وی در پایان با تأکید بر اینکه بسیج تمدن ساز است و با معرفی سبک زندگی دینی اسلامی نقش مهمی را در کشور ایفا کرده، افزود: باید سبک زندگی سرداران بزرگی مثل حاج قاسم سلیمانی به عنوان  الگوی بسیجیان به نسل‌های آینده منتقل شود.

انتهای پیام