ایسنا/گیلان مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از نجات دامدار ۷۰ ساله از ارتفاعات شهرستان رودبار خبر داد و گفت: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در یک عملیات جستجو و هشت ساعت پیاده روی در ارتفاعات بخش جیرنده شهرستان رودبار به محل مورد نظر رسیدند.

سیاوش غلامی در گفت وگو با ایسنا، از نجات دامدار ۷۰ ساله از صخره های صعب العبور ارتفاعات شهرستان رودبار خبر داد و اظهار کرد: روز گذشته گزارشی مبنی بر گیر افتادن مردی ۷۰ ساله در صخره های صعب العبور ارتفاعات پارودبار جیرنده شهرستان رودبار از سوی مرکز کنترل هماهنگی و عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان دریافت شد.

وی با اشاره به اعزام عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به منطقه مورد نظر افزود: بلافاصله پس از دریافت گزارش یک تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات شهدای جیرنده جهت امدادرسانی به منطقه مذکور اعزام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، ضمن اشاره به امدادرسانی نجاتگران جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در یک عملیات جستجو و هشت ساعت پیاده روی در ارتفاعات بخش جیرنده شهرستان رودبار به محل مورد نظر رسیدند.

غلامی اضافه کرد: امدادگران پس از انجام اقدامات اولیه امدادی، دامدار زحمتکش را که برای پیدا کردن دام های خود به آن منطقه رفته بود و یک شب را در شیب صخره ها سپری کرده بود به مکان امن انتقال دادند.

انتهای پیام