رشت – ایرنا – ناصر اکبرپور و شهرام یوسفی از گیلان به اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان دعوت شدند.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی کادرفنی تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولان ایران، ۳۴ ورزشکار به دومین اردوی استعدادیابی تیم ملی دعوت شدند که از این تعداد ۲ ورزشکار گیلانی است.

مرتضی ورزلدوست افزود: بر اساس اعلام فدراسیون جانبازان این دو ورزشکار گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان باید از روز ۱۴ بهمن ماه جاری در اردوی استعدادیابی تیم ملی فوتبال هفت نفره که در مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برپا می شود، حضور یابند.

وی ادامه داد: ناصر اکبرپور و شهرام یوسفی دو ورزشکار از استان گیلان به همراه سایر دعوت شدگان به اردوی استعدادیابی فوتبال هفت نفره کشور باید تا روز  هفدهم بهمن ماه تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر کادر فنی تیم ملی و استعدادیابان ادامه دهند.

وی بیان کرد: همچنین تعدادی از کارشناسان و استعدادیابان در این اردو حضور دارند تا نفرات برتر را انتخاب کرده و این نفرات به تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان راه یابند که امید است هر دو ورزشکار گیلانی دعوت شده با درخشش خود به عضویت این تیم درآیند.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد:با توجه به اعلام فدراسیون جانبازان، ورزشکاران و کارشناسان استعدادیاب تیم ملی باید نتیجه تست PCR مربوط به تست کرونای خود را حداکثر ۷۲ ساعت قبل از ورود به اردو ارایه دهند و پس از آن در این اردو حضور یابند.