ایسنا/گیلان شهرداری بندرآستارا موفق شد در نخستین تقابل رسمی خود با ملوان بندرانزلی پیروز شود و چوکای تالش در خارج از خانه شکست خورد.

در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته اول باشگاه های کشور (لیگ آزادگان)، تیم شهرداری آستارا با پیروزی دو بر یک مقابل تیم ملوان بندر انزلی، فاتح نخستین دیدار رسمی این دو تیم هم استانی شد.

تیم شهرداری آستارا که بازی را در نیمه نخست با حملات پی در پی آغاز کرده بود، موفق شد در دقیقه ۱۰ توسط پژمان ثباتی به گل نخست دست یابد.

حملات شاگردان پایان رأفت همچنان تداوم یافت تا اینکه دروازه بان آستارایی ملوان انزلی “مبین عشایر” یک فرصت تک به تک را از همشهری های خود گرفت.

نماینده آستارا در وقت اضافه در یک فرصت تک به تک دیگر، با خطای دروازه بان ملوان به ضربه پنالتی رسیدند که آرش افشین موفق شد دومین گل آستارایی ها را درون دروازه تیم صاحب نام ملوان جا دهد.

در همان دقایق نخست نیمه دوم، تیم ملوان توسط امید سلطانی موفق شد یکی از گل ها را جبران کند که دفاع مستحکم آستارایی ها مانع تغییر در نتیجه شد و دیدار با همان نتیجه به پایان رسید.

شهرداری آستارا با کسب سه امتیاز با ارزش این دیدار، جمع امتیازات خود را به رقم ۱۸ رساند و پس از تیم های هوادار (۲۱ امتیاز)، مس کرمان (۲۱ امتیاز) و استقلال خوزستان (۱۸ امتیاز) در رده چهارم قرار گیرد.

ملوان انزلی با ۱۶ امتیاز در رده نهم جدول ۱۸ تیمی قرار گرفت.

تیم شهرداری بندر آستارا به دلیل آماده نبودن استادیوم وحدت این شهر، دیدارهای خود را ۲۰۰ کیلومتر دورتر در استادیوم سردار جنگل رشت برگزار می کند.

تیم چوکای تالش دیگر نماینده استان گیلان در این هفته میهمان خوشه طلایی ساوه بود که این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود میزبان به پایان رسید.

چوکای تالش با ۹ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد.

انتهای پیام