رشت – ایرنا – فاطمه قاسمی مربی ارزشمند استان گیلان به عنوان مربی تیم ملی کاراته بانوان کشور انتخاب شد.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی فدراسیون کاراته و با تصمیم کادر فنی تیم های ملی کاراته، فاطمه قاسمی مربی ارزنده استان گیلان به عنوان مربی تیم ملی کاراته بانوان کشور انتخاب شد.

مرتضی ورزلدوست افزود: از سوابق مربیگری فاطمه قاسمی می توان به سرمربیگری تیم ملی رده سنی نوجوانان و مربی تیم ملی رده های سنی نوجوانان، جوانان و امید کاراته بانوان کشور اشاره کرد.

وی ادامه داد: همچنین این مربی ارزنده طی چند سال اخیر با سارا بهمنیار کاراته کار شایسته و ملی پوش گیلانی که در آستانه المپیکی شدن  قرار دارد، به طور اختصاصی کار و به وی آموزش می دهد.   

وی بیان کرد: فاطمه قاسمی مربی گیلانی که به عنوان مربی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال کشور انتخاب شده، هم اینک به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستانه اشرفیه فعالیت دارد.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد: خوشبختانه گیلان یکی از قطب های برتر در رشته رزمی کاراته محسوب می شود و همچنین کاراته کاران و مربیان ارزنده این استان در تیم های ملی حضور دارند و علاوه بر فاطمه قاسمی که به عنوان مربی تیم ملی کاراته بانوان انتخاب شده، سعید حسنی پور نیز از گیلان به عنوان مربی در تیم ملی کاراته بزرگسالان مردان کشور حضور دارد.