ایسنا/گیلان فرماندار شهرستان رشت گفت: هرگونه تردد در ورود و خروج به شهرستان رشت کاملا کنترل خواهد شد، فقط خودروهایی که پلاک شهرستان رشت را دارند می‌توانند در سطح شهرستان تردد کنند و از ورود خودروها با پلاک غیربومی در سطح شهرستان خودداری می‌شود.

علی فتح‌اللهی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اجرای محدودیت‌های کرونایی جدید در مرکز استان، اظهار کرد: فعالیت کلیه اصنافی که در گروه ۲، ۳ و ۴ قرار می‌گیرد و پیش از این نیز از ساعت ۱۸ فعالیت‌ آنان تعطیل شده بود، با اجرای محدودیت‌های جدید در کل ساعات شبانه روز به مدت دو هفته تعطیل می‌شوند و فقط اصناف و مشاغل گروه ۱ مجاز به ارائه خدمت هستند.

فرماندار شهرستان رشت افزود: ادارات و دستگاه‌های خدمات رسان همچنان فعال هستند ولی دستگاه‌های دیگر به تناسب نوع کار اجرایی می‌توانند تصمیم بگیرند که حداکثر یک سوم از کارمندان در محل کار حضور یابند.

وی گفت: هرگونه تردد در ورود و خروج به شهرستان رشت کاملا کنترل خواهد شد، فقط خودروهایی که پلاک شهرستان رشت را دارند می‌توانند در سطح شهرستان تردد کنند و از ورود خودروها با پلاک غیربومی در سطح شهرستان خودداری می‌شود.

فتح‌اللهی با بیان اینکه تردد از مناطق قرمز به زرد و از مناطق زرد به نارنجی هم صورت نمی‌گیرد، ادامه داد: این محدودیت‌ها برای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع گسترده کرونا همزمان با سراسر کشور در سطح شهرستان رشت آغاز شده است.

انتهای پیام