رشت – ایرنا – تکواندکاران گیلانی با درخشش در رقابت های لیگ برتر پومسه بانوان کشور چهار مدال کسب کردند.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پانزدهمین دوره مسابقات پومسه (اجرای فرم تکواندو) قهرمانی بانوان کشور به صورت مجازی برگزار شد و  در نهایت ورزشکاران گیلانی  یک مدال طلا و سه مدال برنز را از آن خود کردند.

محسن سترگی افزود: در پایان این رقابت ها و در مسابقات انفرادی رده سنی بالای ۱۸ سال ، فاطمه ستوده از استان گیلان با شایستگی مقام قهرمانی و مدال طلای این بخش را به خود اختصاص داد.

وی ادامه داد: همچنین در قسمت انفرادی رده سنی ۵۱ تا ۶۰ سال نیز، زیبا دودانگه ورزشکار اهل شهرستان لنگرود گیلان توانست مقام سوم و مدال برنز این دوره از رقابتها را از آن خود کند.

وی بیان کرد: در رقابت های انفرادی رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال تبسم ثابت مبرهن طلب و در رده سنی کمتر از ۱۲ سال ملیکا حسین جان ، دیگر تکواندوکاران استان گیلان توانستند مقام سوم و مدال برنز این دوره از مسابقات را تصاحب کنند.

سترگی اضافه کرد: در پانزدهمین دوره رقابت های پومسه (اجرای فرم) قهرمانی بانوان کشور ، زبده ترین تکواندوکاران از استان های مختلف حضور داشتند که به صورت مجازی در بخش های انفرادی استاندارد، انفرادی ابداعی و تیمی با هم به رقابت پرداختند.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان خاطرنشان کرد: پیش از این نیز در رقابت های پومسه قهرمانی مردان کشور، تکواندوکاران گیلانی موفق به کسب یک مقام سوم انفرادی و یک مقام سوم تیمی شده بودند.