رشت – ایرنا – حمید حاج ملک و عباس پورحیدری از گیلان در گروه داوری بازی تیم های فوتبال آلومینیوم اراک و پرسپولیس تهران قرار گرفتند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی گروه داوری بازی حساس لیگ برتری آلومینیوم اراک و پرسپولیس تهران اعلام شد که دو داور گیلانی نیز در این بازی حضور خواهند یافت.

علیرضا وهابی افزود: با توجه به اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال حمید حاج ملک از گیلانی به عنوان داور پشت دروازه بازی تیم های فوتبال آلومینیوم اراک و پرسپولیس تهران انتخاب شد و عباس پورحیدری دیگر داور گیلانی نیزبه عنوان یکی از کمک داوران این بازی انتخاب شده است.

وی ادامه داد: تیم های فوتبال آلومینیوم اراک و پرسپولیس تهران عصر امروز(دوشنبه) در هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور جام خلیج فارس در دیداری حساس در اراک رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

وی در ادامه به حضور و قضاوت سه داور دیگر گیلانی در رقابت های لیگ دسته اول نیز اشاره و بیان کرد: همچنین از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال سه داور گیلانی بازی تیم های فوتبال گل ریحان البرز و قشقایی شیراز را در رقابت های لیگ دسته اول قضاوت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: بر این اساس حامد سیری از گیلان به عنوان داور وسط این بازی انتخاب شد همچنین حامد تازه پور و آرش امینی دیگر داوران استان گیلان نیزبه عنوان کمک داور در بازی تیم های فوتبال گل ریحان البرز و قشقایی شیراز حضور می یابند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان تصریح کرد: تیم های فوتبال گل ریحان البرز و قشقایی شیراز نیز عصر امروز در هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان در کرج رو در روی هم قرار می گیرند.   

وهابی خاطرنشان کرد: داوران این استان در رقابت های مختلف فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی حضور چشمگیر و فعالی دارند و هرساله این داوران شایسته رقابت های لیگ های برتر و دسته اول فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی نیز در هر دو بخش بانوان و آقایان را قضاوت می کنند.