رشت – ایرنا – با مشخص شدن تیمهای حاضر در رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان استان گیلان، قرعه کشی این مسابقات انجام شد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پاس گیلان، الماس اسالم تالش، شاهین جوان لاهیجان ، شهرداری ماسال ، سپیدرود رشت ، شهرداری فومن ، شهرداری تولمشهر، سپاهان گیلان ، شهرداری رشت ، نیل رود تالش ، شهدای نویر بندرانزلی ، کیانمهر رشت و بنادر و دریانوردی بندرانزلی تیم های حاضر در رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان گیلان هستند.

علیرضا وهابی افزود: تیم های حاضر در این دوره از مسابقات در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم قهرمان به عنوان نماینده استان گیلان در مسابقات کشوری حضور خواهد یافت.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به قرعه کشی انجام شده که با حضور نمایندگان هیات فوتبال گیلان و نمایندگان تیمهای حاضر انجام شد در هفته اول این مسابقات، تیم های فوتبال جوانان پاس گیلان و سپاهان گیلان به مصاف هم می روند ، شهرداری ماسال میزبان شهدای نویر بندرانزلی است و تیم فوتبال جوانان سپیدرود رشت نیز میزبان بنادر و دریانوردی انزلی خواهد بود.

وی بیان کرد: همچنین تیم های فوتبال جوانان شهرداری فومن و کیانمهر رشت رو در روی هم قرار می گیرند، شاهین جوان لاهیجان میزبان نیل رود تالش است و تیم های فوتبال جوانان الماس اسالم تالش و شهرداری رشت به مصاف هم می روند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان خاطرنشان کرد: تاریخ برگزاری هفته اول و همچنین زمان برگزاری سایر هفته های رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان باشگاه های استان گیلان نیز از سوی این هیات به تیمهای شرکت کننده اعلام خواهد شد.