رشت – ایرنا- معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گیلان از دانش آموزان استان برای شرکت در جشنواره سراسری پویش سپاس از مدافعان سلامت دعوت کرد.

امیر سراجی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: جشنواره پویش سپاس از مدافعان سلامت با شعار هر دانش آموز یک سفیر سلامت برگزار شده که دانش آموزان می توانند با ارایه آثار خود در بخش های مختلف در این جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: سپاس از سفیران سلامت، مدافعان سلامت و کادر پرستاری، پزشکی، درمانی و بهداشتی در مبارزه با کرونا، قدردانی از مراقبین سلامت و بهداشت مدارس، بهداشت محیط و آموزش های زیست محیطی ، تغذیه سالم و فعالیت بدنی در راستای سبک زندگی سالم و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی از موضوعات جشنواره پویش سپاس از مدافعان سلامت است.

وی خاطر نشان کرد: دانش آموزان علاقمند برای شرکت در این جشنواره تا دوازدهم ماه جاری می توانند آثارشان را در بخش های نقاشی، دلنوشته، پیامک و شعر با موضوعات یاد شده ارسال کنند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان گیلان خاطر نشان کرد: دانش آموزان برای شرکت در این جشنواره باید با مراجعه به سامانه همگام مدرسه www.hamgam.medu.ir  یا ثبت مشخصات، آثار خود را ارسال و بارگذاری کنند.

استان گیلان دارای افزون بر ۳۶۸ هزار دانش آموز است.