رشت – ایرنا – تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و شهرداری بندرآستارا در مسابقات لیگ دسته یک کشور در دربی گیلان مقابل هم قرار می گیرند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دو تیم عصر روز دوشنبه هفته جاری ششم بهمن ماه در هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته اول کشور رو در روی هم قرار می گیرند. 

علیرضا وهابی افزود: این دیدار حساس به میزبانی تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا و به دلیل نامساعد بودن زمین ورزشگاه وحدت این شهر، در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار خواهد شد.

 وی ادامه داد: به طور حتم  این دیدار یکی از حساس ترین و مهمترین بازی های هفته یازدهم لیگ دسته اول بشمار می رود، و امیداوریم که هر دو تیم شهرداری بندرآستارا و ملوان بندرانزلی یک دیدار زیبا و تماشاگرپسندی را از خود به نمایش بگذارند.

وی بیان کرد: همچنین تیم فوتبال چوکا تالش دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته اول در هفته یازدهم این رقابت ها باید در دیداری خارج از خانه، در ساوه رو در روی تیم خوشه طلایی قرار گیرد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان خاطرنشان کرد: تا پایان هفته دهم  رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، ملوان بندرانزلی با کسب ۱۶ امتیاز در مکان ششم ، تیم شهرداری بندر آستارا با کسب ۱۵ امتیاز در مکان هشتم و چوکا تالش با ۹ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

در رقابت های فوتبال لیگ دستئه اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم  در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که تیمهای ملوان بندرانزلی، شهرداری بندرآستارا و چوکا تالش نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.