ایسنا/گیلان سرمربی شهرداری بندر آستارا گفت: شهرداری آستارا به روی کاغذ میزبان است، ولی همه دیدارهای خود را ۲۰۰ کیلومتر دورتر از خانه برگزار می کند.

پایان رأفت، در نشست خبری پیش از برگزاری دربی گیلان بین تیم های شهرداری بندر آستارا و ملوان بندر انزلی، اظهار کرد: شهرداری بندر آستارا برای نخستین بار در سطح یک فوتبال کشور حاضر است و نقص های بسیاری دارد.

وی با بیان اینکه باید با همدلی در شهرستان نواقص را مرتفع کنیم، ادامه داد: ملوان تیم ریشه ای است و دارای قدمت می باشد و خودم هم زمانی هم در این تیم بوده ام.

وی افزود: بازی با ملوان برای ما بسیار مهم است و حتما برای برد به میدان می رویم و بازی ما هجومی خواهد بود.

رأفت در بخش دیگر سخنان خود با تأکید بر اینکه همه تلاش خود را خواهیم کرد تا تیم در لیگ یک حفظ شود، خاطرنشان کرد: متأسفانه در همه بازی ها میهمان هستیم و تیم ما خسته است و با وجود اینکه به روی کاغذ میزبان هستیم ولی ۲۰۰ کیلومتر دورتر از خانه، در سردار جنگل رشت میزبانی خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: برای دیدار با ملوان منفردزاده، حقده، سلطانی و رمضانی را به علت مصدومیت همراه تیم نخواهیم داشت.

سرمربی شهرداری آستارا با بیان اینکه نباید از این به بعد تمرکز خود را از دست دهیم، تصریح کرد: ما تنها یک خواسته حرفه ای از بازیکنان داریم که باید با تمام وجود در اختیار تیم باشند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به بودجه باشگاه، بین نیم فصل برای تقویت تیم حتما بازیکن جدید جذب خواهیم کرد، یادآور شد: در تعطیلات نیم فصل ۶ بازیکن را به تیم جذب خواهیم کرد.

پایان رأفت با تأکید بر اینکه باید شکل فوتبال خود را تغییر دهیم، افزود: اگر شهرداری حفظ شود ما آینده سازان خوبی را به فوتبال کشور معرفی خواهیم کرد و تا زمانی که نتیجه قابل قبول را نگیریم، به آرامش نخواهم رسید و حق الزحمه خود را دریافت نخواهم کرد.

وی در بخش پایانی سخنان خود اضافه کرد: برد و باخت برای ورزش است و ما در باخت ها دوستان و دشمنان خود را می شناسیم.

انتهای پیام