ایسنا/گیلان رئیس پلیس راه گیلان از لغزنده بودن محورهای مواصلاتی در پی بارش برف و باران در بیشتر محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: رانندگان با توجه به لغزنده بودن جاده‌ها با احتیاط و رعایت فاصله طولی رانندگی کنند.

سرهنگ جاور صفاری در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به تغییرات آب و هوایی در گیلان و بارش برف که از شب گذشته آغاز شده، کلیه محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در این مسیرها جریان دارد.

وی از لغزنده بودن محورهای مواصلاتی استان خبر داد و افزود: رانندگان با توجه به لغزنده بودن جاده‌ و عدم دید کافی با چراغ روشن، رعایت احتیاط و فاصله طولی رانندگی کرده و از شتاب زدگی و عجله خودداری کنند.

رئیس پلیس راه استان گیلان تصریح کرد: رانندگان برای تردد در این شرایط جوی ضمن رعایت دقیق قوانین و مقررات و عدم مسافرت غیرضروری باید زنجیر چرخ و لوازم و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه رانندگان قبل از حرکت از سالم بودن خودرو به ویژه سیستم گرمایشی و برف پاک‌کن اطمینان حاصل کنند، گفت: سوخت کافی، همراه داشتن جیره خشک، وسایل گرمایی و شماره تلفن‌های مراکز ضروری در اینگونه شرایط جوی، ضروری است.

انتهای پیام