ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از تلاش ۶۰۰ راهدار با استفاده از ۳۵۱ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در سطح محورها خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از سه میلیون و ۳۴۳ هزار و ۵۵۰ مترمکعب برفروبی انجام شده است.

فریرز مرادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت راه های استان گیلان به دنبال بارش برف نسبتا سنگین طی شب گذشته تا امروز، اظهار کرد: در حال حاضر کلیه راه های اصلی، فرعی و شریانی استان گیلان باز بوده و تردد در آن جریان دارد.

وی با بیان اینکه راهداران در حال بازگشایی محورهای روستایی مناطق کوهستانی هستند، تصریح کرد: ۶۰ اکیپ راهداری در سطح محورهای اصلی، فرعی و روستایی استان گیلان مستقر و مشغول عملیات برفروبی هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از تلاش ۶۰۰ راهدار با استفاده از ۳۵۱ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در سطح محورها خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از سه میلیون و ۳۴۳ هزار و ۵۵۰ مترمکعب برفروبی انجام شده است.

مرادی، با بیان اینکه ۱۰۶۵ تن مخلوط شن و نمک در سطح راه های استان پاشیده شده است، اضافه کرد: از آغاز بارش برف تاکنون به ۳۸ خودروی گرفتار در برف امدادرسانی شده است.

وی با اشاره به تداوم بارش برف در برخی از محورهای شرق استان، اضافه کرد: ارتفاع برف در محورهای رشت – لاهیجان، اسالم – خلخال، پونل – خلخال، بلوردکان – خصیب دشت، ماسال – گیلوان، شفت – امامزاده ابراهیم و گردانه حیران بین ۱۵ تا ۳۵ سانت رسیده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، ارتفاع برف در محورهای سیاهکل – دیلمان، قوشه لانه – کلیشم، توتکابن – حشمت آباد، رحیم آباد – لات محله، فومن – ماسوله و لنگرود – بلوردکان را نیز بین ۴۰ تا ۷۰ سانت دانست.

انتهای پیام