لاهیجان – ایرنا – بر اساس آخرین ارزیابی انجام شده از سوی مدیریت روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در سال ۹۹، روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان با کسب امتیاز ۹۵ رتبه اول را بدست آورد.

به گزارش چهارشنبه روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان گفت : به منظور ارتقای سطح کیفی تارنمای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و افزایش دقت و حساسیت نسبت به روز رسانی اخبار و اطلاعات و امکان تعامل دوسویه با مخاطبان ،ارزیابی فعالیت تارنما (سایت) نیز علاوه بر سنجش میزان و کیفیت اخبار در دستور کار کارشناسان ستادی قرار گرفت و بخش های مختلف با در نظر گرفتن مواردی همچون صفحه آرایی و ویژگی های بصری ،تبلیغات و اطلاع رسانی ،به روز بودن ،کیفیت محتوا و امتیازات اختصاص داده شد .

نگار نادری تصریح کرد: روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان در حالی همانند سال قبل حائز رتبه اول شد که هماره در رده های اول تا سوم جایگاه تثبیت شده ای را دارا می باشد.

نادری ضمن تقدیر از عملکرد گروه روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی لاهیجان خاطرنشان کرد: همواره در تلاش بوده ایم ضمن نظارت دقیق بر عملکرد روابط عمومی به عنوان قلب و رکنی مهم ،از کارکنان متعهدی بهره ببرد و به همین منظور فاطمه دوستی و گل اندام انصار جعفری دو تن از کارشناسان فرهنگی در امر خبررسانی بکار گرفته شد تا با بهره گیری از تارنمابه نشانی  https://lahijan.farhang.gov.ir/ )  و صفحات مجازی دیگر از جمله اینستاگرام  http://www.instagram.com/bareshfarhangi_lahijan/ ) اخبار روز فرهنگ و هنر را به سمع و نظر مردم برسانند.

ادارات کل فرهنگ وارشاد اسلامی گیلان علاوه بر ستاد دارای ۱۶ واحد شهرستانی است که ضمن آنکه لاهیجان در این ارزیابی در جایگاه اول قرار گرفت، شهرستان های رودسر، شفت و آستانه اشرفیه مشترکا دوم و فومن حائز رتبه سوم شد.

شهرستان گردشگری و فرهنگی لاهیجان با ۱۶۷ هزار نفرجمعیت و گروه های فعال فرهنگی و هنری در حوزه های مختلف هنری در ۴۰ کیلومتری شمال شرقی رشت استان مرکز گیلان قرار دارد.