رشت – ایرنا – فرماندار انزلی کارآفرینان را موتور محرکه جامعه در دستیابی به توسعه پایدار دانست و گفت : کارآفرینان در شرایط سخت اقتصادی که کشور در آن قرار دارد صادقانه در کنار دولت ایستادند.

به گزارش ایرنا، اسماعیل میرغضنفری روز شنبه در جلسه تقدیر از کارآفرینان برتر شهرستان با بیان اینکه تلاشهای کارآفرینان و فعالان اقتصادی در این سالهای تحریم موجب شد تا از این شرایط سخت با عزت گذر کنیم،  اظهار داشت : اگر کمک این قشر به اقتصاد نبود با مشکلات بسیاری در این عرصه روبرو می شدیم.

وی با بیان اینکه کارآفرینان در سالهای اخیر با اشتغالزایی از بسیاری آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کردند،  خطاب به کارآفرینان افزود : فضای اشتغالی که شما با فکر خود ایجاد می کنید بسیار تاثیر گذار بوده و حضورتان در عرصه تولید و کار به رشد و پویایی شخصیت افراد جویای کار کمک شایانی کرده و می کند.  
میرغضنفری تصریح کرد : شما با تزریق اعتماد بنفس و حس موثر بودن در افراد موجب شده اید که جوانان به این نتیجه برسند که با هر شرایط و تحصیلاتی با ایده های خلاقانه می شود کارآفرینی کرد و همه چیز در مدرک خلاصه نمی شود.
وی کار آفرینان را نمود اقتصاد مردم سالار عنوان کرد و یاد آور شد : عملکرد شما موجب می شود جامعه به رشد و پویایی برسد و حضورتان در عرصه های اقتصاد و سرمایه گذاری بسیار با ارزش است.  
فرماندار انزلی کارآفرینان را بسیجیان عرصه کار و جهاد دانست و افزود : هر زمان که نظام به شما نیاز دارد در کنار مسئولان و متولیان نظام قرار گرفتید و امیداست بتوانیم صادقانه پاسخگوی تلاش های شما باشیم.  
وی یکی از  افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران پشتوانه قوی و مردمی آن دانست و افزود : کار آفرینان؛ طبیبان و درمانگران حوزه اشتغال هستند و امید است بتوانیم افراد را متوجه توانمندی‌های شان کرده تا با شناختی که از جامعه خود دارند،  برنامه ریزی و کارآفرینی کنند.
در پایان مراسم تقدیر از کار افرینان برتر شهرستان بندرانزلی از ۲۰ نفر از کار آفرینان با اهداء لوح و هدایایی قدردانی شد.