رشت – ایرنا – مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: تیم فوتبال ملوان با آمادگی کامل و کسب سه امتیاز به مصاف قشقایی شیراز می رود.

میثم شاهین در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هفته اول رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور از روز یکشنبه (فردا) دوم آذرماه آغاز و تیم ملوان در اولین بازی خود میزبان تیم قشقایی شیراز است.

وی  افزود: به دلیل محرومیت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از میزبانی دو دیدار خانگی، این بازی در ورزشگاه نوشهر برگزار و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در دیداری خارج از خانه میزبان تیم قشقایی شیراز می شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه وضعیت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مناسب است و کادر فنی و بازیکنان این تیم آماده آغاز رقابت های فصل جاری لیگ دسته اول هستند و در دیدار برابر قشقایی نیز با تمام توان خود ظاهر خواهند شد تا در اولین بازی به برتری دست یابیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی بیان کرد: امیدواریم در این بازی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با ارایه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند، به برتری نیز دست یابد تا با کسب هر سه امتیاز این دیدار، گام اول را در رقابت های فصل جاری لیگ دسته اول محکم بردارد.

وی به بازیکنان جدید این تیم نیز اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه ملوان در نقل و انتقالات نیز بسیار پرکار بوده و بازیکنان زیادی را جذب کرده که می توان به زکریا مرادی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران ، عیسی پرتو بازیکن تیم مس رفسنجان ، امید سلطانی بازیکن رایکا بابل و میعاد یزدانی بازیکن فصل گذشته داماش گیلانیان اشاره کرد.

شاهین همچنین به درخواست باشگاه ملوان مبنی بر کاهش محرومیت این تیم از میزبانی رقابتها نیز اشاره و اظهار کرد: طبق رای کمیته انضباطی، تیم ملوان از میزبانی دو بازی در فصل جدید لیگ دسته اول محروم است که این دو دیدار باید در ورزشگاهی خارج از استان برگزار شود که بنا به این رای،  ورزشگاه نوشهر میزبان بازی ملوان است اما مسئولان این باشگاه درخواست کردند تا محرومیت دو جلسه ای ملوان به یک جلسه  کاهش یابد که امیدواریم کمیته انضباطی با این درخواست موافقت کند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم  به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت خواهند پرداخت که در نهایت تیم های اول و دوم به مسابقات لیگ برتر صعود می کنند.