رشت – ایرنا – تیم والیبال نشسته سپیدرود رشت با برتری برابر شهرداری ارومیه اولین پیروزی خود در این مرحله از لیگ برتر کشور را کسب کرد.

 مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ادامه مرحله دوم رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته قهرمانی کشور جام ایثار گرامیداشت سردار سلیمانی، تیم های سپیدرود رشت و شهرداری ارومیه در تهران مقابل هم قرار گرفتند.

رادنی دیدار افزود: تیم والیبال نشسته سپیدرود رشت در این بازی طی یک دیدار جذاب و نزدیک موفق شد با نتیجه سه بر ۲ تیم شهرداری ارومیه را شکست دهد تا اولین پیروزی خود در این دوره از رقابت ها را کسب کند.

وی ادامه داد: سپیدرودی ها در ست های اول، سوم و پنجم به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۰ برابر تیم والیبال نشسته شهرداری ارومیه به برتری دست یافتند و ست های دوم و چهارم را با نتایج ۲۳ بر ۲۵ و ۲۴ بر ۲۶ به حریف خود واگذار کردند.

وی بیان کرد: نماینده گیلان در دیدارهای قبلی خود در این مرحله نیز برابر تیم های شهرداری ورامین و شهرداری گنبد با نتایج مشابه سه بر صفر مغلوب شده بود و این تیم در آخرین مسابقه نیز باید با پالایش نفت آبادان به رقابت بپردازد.

دیدار خاطرنشان کرد: شهریور ماه امسال با یکی از مربیان مجرب درجه A والیبال نشسته از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تشکیل، راه اندازی و آموزش تیم حرفه ای والیبال نشسته در استان توافق هایی انجام شد که بر این اساس و طبق توافق های انجام شده با محمد قنبری جانباز و مربی درجه A والیبال نشسته، تیم والیبال نشسته گیلان تشکیل و در مسابقات داخلی و خارجی با نام سپیدرود رشت حضور یابد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت تصریح کرد: طبق این توافق و قرارداد امضاء شده به مدت یک سال تیم والیبال نشسته با نام باشگاه فرهنگی، ورزشی سپیدرود رشت به فعالیت خود ادامه داده و در رقابت ها حضور می یابد که براساس این تفاهم ‌نامه یک ساله تیم والیبال نشسته معلولین و جانبازان با نام و لوگوی باشگاه سپیدرود رشت در اجرای آموزش های تخصصی و شرکت در مسابقات استانی، کشوری و بین المللی حضور می یابد که بر این اساس این تیم در لیگ برتر مردان کشور نیز شرکت می کند.