رشت – ایرنا – تیم چوکا تالش در رشت در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور میزبان فجرسپاسی شیراز است.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دو تیم عصر روز دوشنبه هفته جاری ۲۹ دی ماه در هفته دهم رقابت های لیگ دسته اول کشور رو در روی هم قرار می گیرند.  

علیرضا وهابی افزود: با توجه به آماده نبودن زمین ورزشگاه تالش این مسابقه همانند سایر دیدارهای خانگی چوکا در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار می شود و تیم چوکا در رشت پذیرای تیم فجرسپاسی شیراز است.

وی ادامه داد: گرچه تیم فوتبال فجرسپاسی یکی از تیمهای قدرتمند فصل جاری محسوب و هفته گذشته نیز توانست تیم ملوان بندرانزلی را شکست دهد اما امید است که تیم چوکا برابر این حریف به برتری برسد تا با کسب هر سه امتیاز این بازی از تیمهای انتهای جدولی جدا شود.

وی به بازی سایر نمایندگان گیلان نیز اشاره و بیان کرد: تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته دهم این رقابت ها نیز عصر روز دوشنبه هفته جاری در دیداری همزمان باید در ورزشگاه تختی انزلی مقابل تیم هوادار قرار گیرد.

وی اضافه کرد: به طور حتم این دیدار یکی از بازی های مهم و حساس هفته دهم لیگ دسته اول محسوب می شود چون هر دو جزو تیمهای قدرتمند و از صدرنشینان لیگ بشمار می روند اما امید است که تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار خانگی به برتری دست یابد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان خاطرنشان کرد: همچنین تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا دیگر نماینده استان گیلان در لیگ دسته اول در دیداری همزمان باید در جم بوشهر رو در روی تیم پارس جنوبی جم قرار گیرد.

وهابی تصریح کرد: تا پایان هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیمهای شهرداری بندرآستارا و ملوان بندرانزلی با کسب ۱۵ امتیاز و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در مکان های پنجم و ششم و تیم چوکا تالش با کسب ۶ امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی ۱۸ تیمی این مسابقات قرار دارند.