آستارا – ایرنا – مدیر امور رسانه تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: آرش افشین مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران با هیات مدیره تیم شهرداری قرارداد همکاری یکساله منعقد کرد.

محمد اشجعی روز جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا بیان کرد: افشین روز گذشته در دفتر هیات فوتبال آستارا قرارداد را امضاء کرد و با توجه به تکمیل بودن لیست بازیکنان، تا اطلاع بعدی استعدادیابی از بازیکنان به عمل نخواهد آمد.

وی اظهار کرد: این فوتبالیست علاوه بر بازی در تیم ملی فوتبال ایران از سال های ۸۹ تا ۹۱، در تیم های مطرحی نظیر فولاد و استقلال خوزستان، سپاهان اصفهان، استقلال تهران و ملوان انزلی بازی کرده است.

وی بیان کرد: تیم فوتبال شهرداری آستارا با ۱۵ امتیاز در رده پنجم لیگ دسته اول قرار دارد و در هفته دهم مسابقات روز ۲۹ دی ماه در ورزشگاه تختی شهرستان جم، مهمان تیم پارس جنوبی خواهد بود.

وی ادامه داد: مهرگان گلبرک به دلیل محرومیت و مسعود رمضانی به دلیل مصدومیت در بازی مقابل پارس جنوبی حضور نخواهند داشت و پیش از این تیم شهرداری برابر آرمان گهر سیرجان به تساوی یک بر یک دست یافته بود.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم از جمله سه تیم ملوان انزلی، چوکای تالش و شهرداری آستارا از گیلان حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را برای سال ۱۴۰۰ کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم خواهند شد.

 بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده است.