ایسنا/گیلان رئیس سازمان آتش‌نشانی رشت از مهار آتش در کارگاه طلاسازی در بازار رشت خبرداد و گفت: علت حادثه در کارگاه طلاسازی، بی احتیاطی و استفاده از بنزین در کنار بخاری روشن بوده است.

شهرام مومنی در جمع خبرنگاران از مهار آتش کارگاه کارگاه طلاسازی در بازار رشت خبرداد و اظهار کرد: حادثه آتش‌سوزی صبح امروز، ۲۴ دی به آتش‌نشانان اطلاع داده شد که ۳۵ تن از آتش‌نشان به همراه ۱۰دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در بازار رشت، راسته زرگران، پشت پاساژ پردیس اعزام شدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی رشت با بیان اینکه علت حادثه در کارگاه طلاسازی، بی احتیاطی و استفاده از بنزین در کنار بخاری روشن بوده، افزود: خوشبختانه با توجه به اطلاع به موقع شهروندان و حضور آتش‌نشانان مستقر در ایستگاه بازار مانع از گسترش و پیشروی آتش شد.

وی به مصدومیت، جراحت و سوختگی سه تن از شهروندان(کارگران) در جریان این آتش‌سوزی و سوختگی از ناحیه دست، صورت و گردن و شکم اشاره کرد و گفت: مصدومین جهت انجام مراحل درمان به عوامل اورژانس سپرده شدند.

مومنی با تاکید بر اینکه محل آتش‌سوزی کارگاه طلا سازی بوده و با وجود مواد قابل اشتعال و سیلندرهای متعدد هوا برش احتمال انفجار و سرایت آتش بیشتر و بیشتر می‌شد، تصریح کرد: خوشبختانه با عکس العمل به موقع آتش‌نشانان این آتش‌سوزی گسترشی نداشت و با اقدام سریع آتش نشانان از پیشروی آن جلوگیری شد.

انتهای پیام