رشت – ایرنا – مدیرعامل باشگاه والیبال وارنا شهرباران گفت: این تیم به عنوان نماینده گیلان در لیگ برتر والیبال ساحلی کشور حضور می یابد.

مصطفی عاقل منش روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با وجود فرا رسیدن بازی های سوپر لیگ والیبال ساحلی کشور، تیم وارنا شهرباران در این دوره از مسابقات حضور می یابد تا گیلان نیز نماینده ای در سوپر لیگ کشور داشته باشد.

وی افزود: با توجه به نگاه مثبت هیات والیبال و اداره ورزش و جوانان گیلان و نیز متولیان استان و شهرستان رشت نسبت به حضور یک تیم از گیلان در مسابقات کشوری و با وجود سابقه تیم وارنا شهرباران در رقابت های والیبال مردان و زنان کشور در سال های گذشته تصمیمی گرفتیم که این تیم به عنوان نماینده گیلان در سوپر لیگ والیبال ساحلی کشور شرکت کند.

وی ادامه داد: در این راستا، این باشگاه درنظر دارد تا از استعدادهای ارزشمند استان گیلان برای کادرفنی و بازیکن برای ایجاد انگیزه بیشتر در بین جوانان این خطه، این تصمیم را گرفته تا تیم وارنا شهرباران نماینده شایسته ای برای استان گیلان باشد.

مدیرعامل باشگاه والیبال شهرباران بیان کرد: انتظار است مسئولان نیز ما را برای شرکت در سوپر لیگ والیبال ساحلی کشور کمک و همراهی کنند زیرا در رقابت های سوپرلیگ، زبده ترین تیمهای کشور شرکت می کنند و به طور حتم سطح فنی رقابت ها نیز بسیار  بالاست.

عاقل منش خاطرنشان کرد: گیلان استعدادهای بسیار خوبی در والیبال ساحلی دارد و علاوه بر حضور بازیکنان ارزنده، این استان یکی از قطب های برتر کشور در این رشته بشمار می رود و امید است با قدرت در رقابت های سوپر لیگ کشور حضور یافته و در نهایت نیز مقام ارزشمندی را کسب کنیم.