ایسنا/گیلان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان گفت: کارگاه‌های تخصصی برخط ویژه‌ فصل زمستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان از امروز آغاز ‌شد.

اسفندیار ضیایی در گفت و گو با ایسنا، از آغاز کارگاه های مجازی ویژه فصل زمستان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: استقبال مخاطبان از آموزش‌های برخط با افزایش عناوین کارگاه‌های مجازی این مجموعه فرهنگی از ۱۹ به ۲۵ کارگاه ‌همراه شد.

وی افزود: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه مجازی کانون استان گیلان به نشانی gilan.kpf.ir از آموزش‌های هدفمند و خلاقانه مدرسان این کارگاه‌ها بهره‌مند شوند.

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان، آموزش قصه‌گویی و اجرا، نوشتن خلاق، خوش‌نویسی تحریری و نقاشی خلاق، نقاشی(مقدماتی و تکمیلی)، نجوم، رباتیک، ستاره‌شناسی مقدماتی و خط تحریری را از جمله ۲۵ کارگاه تخصصی برخط کانون گیلان عنوان کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان یادآور شد: این کارگاه‌ها متنوع و مناسب برای تمامی گروه‌های سنی مخاطب کانون، سومین فصل برگزاری خود را با استفاده از کاربردهای هدفمند شبکه‌های اطلاعات و ارتباطات در فرآیند انتقال آموزه‌ها، استفاده بهینه از قابلیت انعطاف‌پذیری این آموزش‌ها و در سایه حضور مدرسان خبره تجربه می‌کند.

انتهای پیام