رشت – ایرنا – یک ورزشکار و یک مربی از استان گیلان در مرحله جدید اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان کشور حضور می یابند.

مدیر روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی کادرفنی تیم ملی کاراته زبده ترین کاراته کاران به مرحله جدید اردوی تیم ملی دعوت شدند که اردلان گیلان پور کاراته کار شایسته استان گیلان نیز جزو دعوت شدگان است.

طاهره ریحانی افزود: مرحله چهارم و جدید اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران از روز یکشنبه (فردا) ۲۳ دی ماه زیرنظر کادر فنی این تیم در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برپا می شود که اردلان گیلان پور و سایر دعوت شدگان باید امروز خود را به کادرفنی تیم ملی معرفی کنند.

وی ادامه داد: همچنین سعید حسنی پور قهرمان اسبق کاراته ایران از گیلان که مدال طلای بازی های آسیایی را در کارنامه ورزشی خود دارد به عنوان یکی از مربیان تیم ملی در مرحله جدید اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران حضور خواهد یافت.

 وی بیان کرد: مرحله چهارم و جدید اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران تا روز ۲۷ دی ماه ادامه خواهد داشت و ملی پوشان کاراته کشورمان تمرینات خود را دو نوبت صبح و عصر آغاز خواهند کرد که نفرات حاضر در این اردو در مرحله سوم نیز حضور داشته و توسط کادرفنی به مرحله چهارم راه یافتند.

مدیر روابط عمومی هیات کاراته  استان خاطرنشان کرد: تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران برای حضوری قدرتمند در رقابت های کاراته وان مراکش که یکی از رقابت های گزینشی برای المپیک توکیو است، آماده می شود و امید است اردلان گیلان پور با موفقیت اردوهای تیم ملی را پشت سر گذاشته تا در مسابقات گزینشی المپیک حضور یابد.

ریحانی یادآور شد: اردلان گیلان پور در رقابت های فصل گذشته سوپر لیگ برتر کاراته کشور حضور داشت که برای تیم خود ۹ بار به میدان رفت و در نهایت ۶ پیروزی و سه تساوی کسب کرد و با مجموع ۱۳۸ امتیاز در رتبه دوم این وزن با حضور ۳۰ کاراته کار  قرار گرفت.