رشت – ایرنا – تیم ملوان بندرانزلیدر ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر بانوان کشور مغلوب تیم سارگل بوشهر شد.

در این دیدار که عصر جمعه در ورزشگاه تختی بندرانزلی و از هفته ششم لیگ برتر بانوان کشور برگزار شد، تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با نتیجه ۲ بر یک مقابل تیم فوتبال سارگل بوشهر مغلوب شد تا یک شکست دیگر را در این دوره از مسابقات تجربه کند.

گرچه در این بازی هر دو تیم بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند اما تیم فوتبال بانوان سارگل بوشهر بهتر از فرصت های به دست آمده استفاده کرد و در نقطه مقابل نیز تیم ملوان بندرانزلی نتوانست از فرصت میزبانی خود بهره ببرد و در نهایت در این بازی خانگی مغلوب حریفش شد.

قضاوت این دیدار را فاطمه نصیری بر عهده داشت که بهاره سیفی و نرگس مولایی به عنوان کمک داور در این دیدار حضور داشتند و غزاله عاطفی هم به عنوان داور چهارم در این بازی حضور یافت.

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی پیش از این بازی، سه شکست و دو پیروزی کسب کرده بود که با توجه به این شکست خانگی،  مجموع شکست های این تیم به عدد چهار افزایش یافت.

در رقابت های فوتبال لیگ برتر بانوان کشور جام کوثر، تیمهای ذوب آهن و سپاهان اصفهان، ملوان بندرانزلی، نماینده البرز، همیاری آذربایجان غربی، شهرداری سیرجان، سارگل بوشهر، پالایش گاز ایلام و وچان کردستان به صورت دوره ای در یک گروه با هم رقابت می کنند.