ایسنا/گیلان در چارچوب هفته هشتم لیگ آزادگان، تیم های چوکای تالش و شهرداری بندرآستارا در شهرآورد گیلان به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

در حساس ترین دیدار هفته هشتم لیگ دسته اول باشگاه های کشور (لیگ آزادگان)، دو تیم چوکای تالش و شهرداری بندر آستارا به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

در این دیدار که به دلیل آماده نبودن استادیوم پویای ولی شهر تالش، در استادیوم سردار جنگل رشت برگزار شد، در ابتدا تیم شهرداری در دقیقه ۴۹ با ضربه ایستگاهی بهزاد سلطانی نخستین گل را درون دروازه چوکا جا داد که پس از سه دقیقه، تالشی ها توسط علی امیری، به گل تساوی رسیدند.

دیدار فوق در حالی در هوای بارانی شهرباران برگزار شد که شاگردان پایان رأفت در تیم شهرداری بندر آستارا و علی لطیفی در تیم چوکای تالش با انجام یک بازی هجومی و به دور از هرگونه حاشیه، بارها دروازه همدیگر را تهدید کردند.

در پایان هفته هشتم، تیم شهرداری بندر آستارا با افزایش امتیاز خود به رقم ۱۴ و قرار گرفتن در جایگاه ششم، همچنان در جمع مدعیان قرار دارد.

تیم چوکای تالش با کسب این تساوی، با ۵ امتیاز، در رده هفدهم جدول هجده تیمی لیگ آزادگان قرار دارد.

به گزارش ایسنا، تیم ملوان بندرانزلی، دیگر نماینده استان گیلان در این لیگ با برتری دو بر یک مقابل تیم گل ریحان و افزایش امتیازات خود به رقم  ۱۵ به رده دوم جدول صعود کرد.

هم اکنون تیم استقلال خوزستان با ۱۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم مس کرمان با ۱۵ امتیاز و تفاضل گل بهتر در رده سوم است و تیم های هوادار و پارس جنوبی جم با ۱۴ امتیاز و تفاضل گل بهتر، نسبت به شهرداری آستارا در رده های چهارم و پنجم قرار دارند.

انتهای پیام