ایسنا/گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان، با اشاره به حضور سردار سلیمانی در کنگره ۸۰۰۰ شهید استان گیلان افزود: حضور ایشان در کنگره بسیاری از نواقص را برطرف کرد و به گفته خود ایشان این کنگره با کنگره های دیگر متفاوت بود.

سردار محمد عبدالله پور امروز در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی و تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله مصباح یزدی، اظهار کرد: این فیلسوف جهان اسلام عمار انقلاب اسلامی بود.

وی با اشاره به حضور سردار سلیمانی در کنگره ۸۰۰۰ شهید استان گیلان افزود: حضور ایشان در کنگره بسیاری از نواقص را برطرف کرد و به گفته خود ایشان این کنگره با کنگره های دیگر متفاوت بود.

فرمانده سپاه قدس گیلان، با اشاره به روایتی از سردار سلیمانی از حضور در کنگره شهدای گیلان، ادامه داد: ایشان وقتی بالای سن برای سخنرانی رفت، پس از مکث کوتاهی فرمود «من هشت هزار شهید گیلان را در اینجا می بینم، اینجا عطر شهدا را می دهد» و این به عنوان یکی از مهمترین کرامت های کنگره هشت هزار شهید گیلان رقم خورد.

عبدالله پور، با بیان اینکه بسیاری از خانواده های شهدا نیز این جمله سردار را تایید کردند و گفتند که شهدای خود را در این مراسم احساس کردند، گفت: سردار سلیمانی نمونه بارز فرد انقلابی و مطیع رهبری بود.

انتهای پیام