ایسنا/گیلان مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گیلان، سبک زندگی سردار سلیمانی را الگو و تراز انقلاب اسلامی دانست و گفت: سردار سلیمانی برای همه مسئولان یک الگوی استاندارد از خدمتگزاری در میدان عمل است.

سرهنگ حسین مطفی پور در گفت وگو با ایسنا، سبک زندگی سردار سلیمانی را الگو و تراز انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: اگر کسی در این کشور می خواهد گره ای از مشکلات مردم باز کند، باید به حاج قاسم تاسی بجوید.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی رضای خداوند و خدمت به مردم را اولویت مجاهدت خود قرار داده بود، تصریح کرد: انقلاب اسلامی به شاگردان مکتب حاج قاسم نیاز دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان، از حاج قاسم به عنوان یک چراغ راه در فراز و نشیب های انقلاب یاد کرد و گفت: سردار سلیمانی برای همه مسئولان یک الگوی استاندارد از خدمتگزاری در میدان عمل است لذا اگر کسی می خواهد حاج قاسم را و مکتب او را بشناسد، باید وصیت نامه این شهید عزیز را بخواند و سرلوحه خویش قرار دهد.

مصطفی پور، بیانات حاج قاسم را دستورالعمل انقلابی گری دانست و خاطرنشان کرد: حاج قاسم هرگز به دنیا دل نبست و ذوب در ولایتمداری بود و اخلاص محضش، او را در دل مردم جای داد.

وی با بیان اینکه محبوبیت حاج قاسم نزد مردم ایران و ملت های آزاده جهان یک امر الهی است، عنوان کرد: ایشان یک سرباز واقعی و بی ریا برای اسلام و انقلاب بود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان، سردار سلیمانی را عامل ایجاد فرهنگ مقاومت براساس اسلام ناب در منطقه دانست و اضافه کرد: با شهادت حاج قاسم آینده جبهه مقاومت مقتدرتر، هماهنگ تر، با نشاط تر و با صلابت تر از قبل خواهد بود، زیرا سلیمانی ها جای شهید سلیمانی را خواهند گرفت.

وی ادامه داد: دشمنان کوردل انقلاب اسلامی نمی دانند که ملت ایران به برکت شهدا شکست ناپذیر هستند و خون مطهر سلیمانی ها و فخری زاده ها مایه حیات امت اسلام و تقویت جبهه مقاومت است.

مصطفی پور، با بیان اینکه شهادت حاج قاسم نه تنها جبهه مقاومت را تضعیف نخواهد کرد، بلکه پیوندهای عمیق میان مسلمانان را ناگسستنی تر خواهد کرد، گفت: شهادت حاج قاسم جبران ناپذیر است، اما به برکت خون این شهید شجره طیبه انقلاب و مقاومت اسلامی هر روز تنومندتر و شکوفاتر خواهد شد.

انتهای پیام