لاهیجان – ایرنا – انجمن سینمای جوانان لاهیجان به مناسبت فرا رسیدن سیزدهم دی ماه نخستین سالروز شهادت سردار سرفراز میهن شهید سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی عکس های حضور سردار دل ها در استان گیلان کرد.

به گزارش ایرنا، به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان، ساسان عادلی رئیس دفتر این انجمند در لاهیجان گفت : در این نمایشگاه عکس مجازی تعداد بیش از سی عکس از حسن جوری عکاس فعال انجمن سینمای جوان لاهیجان از حضور این سردار رشید انقلاب در استان گیلان و مراسم تشیع پیکر مطهرشان در تهران به تصویر کشیده شده است.

حسن جوری متولد بهمن ۱۳۶۸ شهر رشت و از اعضای فعال انجمن سینمای جوان لاهیجان فعالیت هنری خود را در زمینه عکاسی بصورت حرفه ای از سال هشتاد و شش آغاز کرده است.

مدیریت باشگاه عکس فرهنگسرای گردشگری کشور، عضویت در انجمن عکاسان ایران – تدریس رشته های عکاسی و فتوشاپ، دبیر و برگزارکننده (نمایشگاه ملی) سی عکاس ایران، برپایی ۱۵ نمایشگاه عکس انفرادی و ۱۴ نمایشگاه عکس گروهی، حضور و کسب رتبه اول تا سوم در ۱۷ جشنواره استانی و ملی و بین المللی و طراحی نقشه گردشگری دو بعدی مصور دو زبانه در دفتر توسعه و گردشگری شهرداری رشت از جمله فعالیت های این هنرمند جوان لاهیجانی است.