ایسنا/گیلان مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان اخلاص و ولایتمداری را از ویژگی های‌ برجسته شهید سلیمانی دانست و افزود: وصیت حاج قاسم سلیمانی برای ملت ایران حمایت از ولایت فقیه و داشتن بصیرت است تا اسلام، نظام و رهبری حفظ و برای همیشه ماندگار باشد.

مهدی پارسا در گفت وگو با ایسنا، ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت سردار پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: سردار شهید سلیمانی قهرمان ملی و سرداری شجاع برای همه آزادی خواهان جهان است.

وی اخلاص و ولایتمداری را از ویژگی های‌ برجسته شهید سلیمانی دانست و افزود: وصیت حاج قاسم سلیمانی برای ملت ایران حمایت از ولایت فقیه و داشتن بصیرت است تا اسلام، نظام و رهبری حفظ و برای همیشه ماندگار باشد.

پارسا با بیان اینکه شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه سردار شهید سلیمانی در طول سالیان مبارزه ایشان علیه دشمنان بود گفت: کارنامه خدمات و مجاهدت‌های این شهید بزرگوار مصداق تحقق آیه شریفه “و الذین قتلوا فی سبیل الله فلن یضلَّ اعمالهم سیهدیهم و یصلح بالهم و یدخلهم الجنة عرفها لهم” است که شهادت، نه نوعی از مرگ، بلکه سعادت و حیات پایداری است که خداوند متعال برای بندگان خاص خویش وعده فرموده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان در پایان خاطرنشان کرد: درخت جریان و جبهه مقاومت تنومندتر از گذشته پربارتر خواهد شد و جریان رسانه‌ای انقلاب اسلامی و اعضای سازمان بسیج رسانه این استان ولایتمدار، آماده‌تر از قبل، خود را مهیای حضور در جبهه‌های سخت و نرم دفاع از اسلام، انقلاب و نظام مقدس اسلامی می‌کند.

انتهای پیام