ایسنا/گیلان سازمان جهاددانشگاهی گیلان به مناسبت فرارسیدن نخستین سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دو ویژه برنامه «گفت‌وگوی صمیمانه با سردار محمدعلی حق‌بین» و «نمایشگاه مجازی سردار بارانی» را اجرا می‌کند.

با توجه به در پیش بودن نخستین سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی گیلان تلاش دارد تا به فراخور ظرفیت‌های موجود برنامه‌هایی را در این حیطه با بهره‌مندی از ظرفیت‌های دانشجویی در جهت تبیین ابعاد مختلف شخصیتی ایشان اجرا کند.

این ویژه برنامه‌ها در قالب رویداد ملی – دانشجویی بزرگداشت سیدالشهدای مقاومت در دو بخش علمی ـ پژوهشی و ادبی ـ هنری تعریف شده که هدف از برگزاری این رویداد گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی سبک زندگی و سیره عملی شهید در اقتدا به اهل بیت(ع) و مکتب حسینی است.

نخستین ویژه برنامه معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی گیلان با عنوان «سردار دل‌ها به روایت سردار فاتح نبل و الزهرا» شامل گفت‌وگوی صمیمانه با سردار محمدعلی حق‌بین، مسئول اداره رزمی تخصصی آموزش کل سپاه پاسداران که همرزم سردار سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس و محورهای عملیاتی سوریه هم بوده‌اند، می‌باشد.

این گفت‌وگوی صمیمانه به همراه معرفی کتاب «گیل‌مانا؛ روایت سردار محمد حق‌بین از هشت سال دفاع مقدس» ساعت ۱۶ امروز، ۱۱ دی ماه در سامانه http://roytab.ir قابل مشاهده است.

همچنین «نمایشگاه مجازی سردار بارانی» شامل تصاویر ثبت شده از حضور سردار سلیمانی در یادواره ملی هشت هزار شهید گیلان و همچنین حضور در مراسم اربعین شهادت مرتضی حسین‌پور (حسین قمی) در شلمان، از دیگر ویژه‌برنامه‌های معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان است که از ۱۲ دی ماه‌ جاری لغایت ۱۲ بهمن ماه در سامانه روی‌تاب به نمایش در می‌آید.

به گزارش ایسنا؛ معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی سامانه‌ای برای برگزاری رویدادهای فرهنگی  به آدرس http://roytab.ir/ راه‌اندازی کرده است. علاقمندان می‌توانند ویژه برنامه‌های این رویداد ملی را در بازه زمانی اعلام شده در سامانه دنبال کنند.

انتهای پیام