لاهیجان – ایرنا – سرپرست آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان گفت: در راستای توسعه پوشش آموزش های مجازی ۱۲ دستگاه تبلت به دانش آموزان بی‌بضاعت و نیازمند لاهیجانی اهدا شد.

  بهرام بهروزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای توسعه پوشش آموزش های مجازی و افزایش دسترسی دانش آموزان ، این تعداد دستگاه تبلت دانش‌آموزی از محل کمک های همکاران اداری و آموزشی مدارس به مدیران مدارس جهت ارائه به دانش آموزان بی‌بضاعت و نیازمند لاهیجانی اهدا شده است.

وی با اشاره به اینکه پیش از این نیز ۴۰ دستگاه تبلت از محل کمک خیرین و کمک همکاران فرهنگی به دانش آموزان نیازمند اهدا شده است افزود: تلاش ها برای جمع آوری کمک خیرین برای خرید تبلت برای ۳۰۰ دانش آموز نیازمند دیگر شهرستان لاهیجان ادامه دارد.

بهروزی با اشاره به استمرار کمک فرهنگیان شاغل لاهیجان خاطرنشان کرد : تا پایان آبان ماه به ۲۳ دانش آموز بی بضاعت  گوشی هوشمند ، تبلت و تلویزیون رنگی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال  اهدا شده است.

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان ، هزینه خرید هر دستگاه تبلت اهدایی را حدود ۱۴ میلیون ریال اعلام کرد.

هم اینک ۲۱ هزار دانش آموز لاهیجانی در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم به دلیل شرایط کرونایی همچون دیگر دانش آموزان کشور ، در فضای مجازی در حال تحصیل می باشند.