ایسنا/گیلان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: توسعه صنعتی، کاهش آلایندگی و بار ترافیکی، کمک به توسعه کارآفرینی، ساماندهی صنایع کوچک و جذب سرمایه‌گذاران از مهم‌ترین اهداف شهرک‌های صنعتی است.

فریبرز سعیدی‌کیا امروز در نشست با فرماندار رودبار که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: با تکمیل زیرساخت‌ها و امکانات زیربنایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و راه اندازی واحدهای صنعتی، شاهد رشد اشتغال و توسعه صنعتی خواهیم بود.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان افزود: توسعه صنعتی، کاهش آلایندگی و بار ترافیکی، کمک به توسعه کارآفرینی، ساماندهی صنایع کوچک و جذب سرمایه‌گذاران از مهم‌ترین اهداف شهرک‌های صنعتی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با بیان اینکه شهرک‌های صنعتی، کشور را برای تکیه بر تولید داخلی و خودکفایی آماده می‌کند، گفت: شهرک صنعتی لوشان یکی از شهرک‌های مهم، قدیمی و با سابقه گیلان بوده که شرکت‌های معتبر و توانمند در آنجا استقرار دارند. قطعا فعالیت در چنین شهرک وسیع و مهمی، کار ارزشمند و خطیری می‌باشد لذا از همه مسئولین انتظار داریم که ما را در ارتقا و توسعه هر چه بیشتر شهرک‌های صنعتی لوشان و خرشک حمایت کنند.

در ادامه هوشنگ عباسقلی‌زاده، فرماندار شهرستان رودبار با اشاره به اهمیت و جایگاه شهرک‌های صنعتی در کشور، اظهار کرد: بدون شک شهرک‌های صنعتی به عنوان یکی از بازوان اصلی چرخه صنعت، تولید و اشتغال در کشور به شمار می‌روند.

وی افزود: شهرک‌های صنعتی پیش قراول توسعه، عمران و آبادانی کشور هستند، بهره‌مندی از زیرساخت‌های صنعتی و مدیریت بهینه زیست محیطی مزیت استقرار صنعت در شهرک‌های صنعتی است.

انتهای پیام