ایسنا/گیلان در چارچوب هفته هفتم لیگ دسته اول باشگاه های کشور، شهرداری بندر آستارا به یک پیروزی با ارزش دست یافت، ملوان بندرانزلی به تساوی رضایت داد و چوکای تالش شکست خورد.

در ادامه رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور (جام آزادگان)، تیم شهرداری بندر آستارا در استادیوم سردار جنگل رشت، میزبان خوشه طلایی ساوه بود که موفق شد این دیدار حساس را با نتیجه ۲ بر صفر به سود خود به پایان رسانده و هر سه امتیاز با ارزش خانگی را از آن خود کند.

گل آستارایی ها در دقایق ۳۴ رضا فخری زاده و ۴۵ بهزار سلطانی (ضربه ایستگاهی) به ثمر رسید.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دیگر نماینده گیلان در این هفته در بوشهر، میهمان شاهین بود که این دیدار خانگی با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید.

گل ملوانان در دقیقه ۲۶ توسط خشایار زبرنژاد و گل شاهین در دقیقه ۵۲ توسط عیسی پرتو درون دروازه شد.

تیم فوتبال چوکا تالش دیگر نماینده استان در کرمان میهمان مس این شهر بود که با تک گل وقت اضافه نیمه اول پیمان میری شکست خورد تا هواداران تالشی نگران تر از گذشته، نظاره گر نتایج بازی های آینده این تیم باشند.

با پایان هفته هفتم، تیم شهرداری بندرآستارا با کسب ۱۳ امتیاز به جایگاه پنجم جدول صعود کرد و ملوان بندرانزلی با ۱۲ امتیاز در رده ششم قرار گرفت و چوکای تالش با ۴ امتیاز همچنان در رده شانزدهم قرار دارد.

تیم های پارس جنوبی جم، هوادار و مس کرمان هر سه با ۱۴ امتیاز در رده های اول تا سوم و استقلال خوزستان با ۱۳ امتیاز در مکان چهارم این جدول قرار دارند.

انتهای پیام