رشت – ایرنا – رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ، ناظر بازی تیم های شهرداری بندر آستارا و خوشه طلایی ساوه شد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم های فوتبال شهرداری بندر آستارا و خوشه طلایی ساوه عصر دوشنبه هفته جاری هشتم دی ماه در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم می روند که فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال، ناظر گروه داوری این دیدار شد.

علیرضا وهابی افزود: همچنین علی لهراسبی به عنوان داور بازی تیم های فوتبال شهرداری بندرآستارا و خوشه طلایی ساوه انتخاب شد، علی رعیت و هیمن نوربخش نیز به عنوان کمک داور، لهراسبی را در این دیدار همراهی خواهند کرد و شبیر بهروزی به عنوان داور چهارم در این بازی حضور می یابد.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت این دیدار، گروه دواری زبده ای برای بازی تیم های شهرداری بندرآستارا و خوشه طلایی ساوه انتخاب شده و همچنین رئیس کمیته داوران فدراسوین فوتبال نیز، عهده دار نظارت بر عملکرد گروه داوری این بازی خواهد بود.

وی به بازی سایر نمایندگان این استان در هفته هفتم لیگ دسته اول نیز اشاره و خاطرنشان کرد: تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز روز دوشنبه هفته جاری باید در بوشهر رو در روی تیم شاهین شهرداری این شهر قرار گیرد و همچنین تیم فوتبال چوکا تالش دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته اول کشور در هفته هفتم و در همین تاریخ باید در یک بازی خارج از خانه به مصاف تیم فوتبال مس کرمان برود.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان بیان کرد: هم اینک و تا پایان هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، شهرداری بندرآستارا با کسب ۱۰ امتیاز در مکان هفتم و خوشه طلایی ساوه با کسب سه امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارند.

 در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ۱۸ تیم  به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که تیم های ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.