رشت – ایرنا – دومین مرحله رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی در گیلان با حضو پنج هزار بسیجی جهادگر همزمان هفته بسیج امروز "چهارشنبه" طی مراسمی در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شد و همزمان با آن ۴۰ هزار بسته معیشتی نیز بین نیازمندان استان توزیع شد. .

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در این رابطه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۳۲ میلیارد تومان از امروز چهارشنبه در استان آغاز شده‌است.

سرهنگ احمد ابراهیمی همچنین با اشاره به آغاز رزمایش جهادگران فاطمی ۲ از ۲۸ آبان به مدت ۱۰ روز در سطح استان افزود: ۸۰۰ گروه جهادی در قالب ۹ هزار نفر در مناطق مختلف استان خدمات بزرگ و کوچکی در حوزه های مختلف آموزشی، عمرانی، فرهنگی، بهداشت و درمان، اقتصاد مقاومتی، اشتغال و خدمات معیشتی ارائه می‌دهند.

وی با بیان اینکه همه اقشار بسیج به صورت تخصصی فعالیت و خدمت رسانی می کنند، افزود: بسیج کارمندان با برگزای میز خدمت، جامعه پزشکی با ویزیت رایگان، بسیج کشاورزی با واکسیناسیون دام و طیور، بسیج اصناف در بخش اهدا لوازم گرمایشی و وسایل منزل، بسیج دانشجویان و غیره نیز هر کدام خدمات تخصصی در توان خود را در مناطق مختلف ارائه می کنند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره به فعالیت گروه‌های جهادی در پروژه های بزرگی از جمله در حوزه آب و مسکن اظهار داشت: گروه های جهادی پای کار، انقلابی بوده و در کنار مردم هستند و آنچه در توان دارند در خدمت به آنان انجام می دهند.