آستارا- ایرنا- تیم شهرداری آستارا در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل تیم استقلال خوزستان به تساوی رسید و در خانه متوقف شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال شهرداری آستارا عصر چهارشنبه در دیداری حساس با حضور تماشاگران آستارایی در ورزشگاه وحدت این شهر میزبان استقلال خوزستان بود که در نهایت بازی بدون گل خاتمه یافت.

اگرچه تیم فوتبال شهرداری آستارا در این دیدار خانگی چند موقعیت خوب را در نیمه‌های اول و دوم بازی از دست داد، اما تیم استقلال خوزستان نیز دست و پا بسته نبود و چندین و چند بار دروازه میزبان را با تهدیدهای جدی روبه‌رو کرد که هیچ یک به ثمر نرسید.

در دقایق پایانی این بازی نیز داور یک پنالتی به سود استقلال خوزستان گرفت اما پس از مشورت با کمک داور، از تصمیم خود منصرف شد که این امر موجب اعتراض تیم میزبان شد و برای دقایقی فضا را متشنج کرد.

مهدی سید علی، محمدرضا مدیر روستا، علی رعیت و امیر معصومی قضاوت این دیدار پر برخورد را که ۱۱۰ دقیقه به درازا کشید، برعهده داشتند و ناظر بازی علی‌اکبر جهانی بود.

تیم فوتبال شهرداری آستارا با احتساب مسابقات هفته هشتم با یک برد، چهار تساوی و سه باخت در مجموع هفت امتیاز به دست آورده است و در جایگاه چهاردهم لیگ آزادگان قرار دارد.

در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول ۱۸ تیم حضور دارند که پس از انجام ۳۴ بازی، تیم‌های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و دوم را برای سال ۱۴۰۲ کسب خواهند کرد.