رشت – ایرنا – علیرضا جوان از گیلان به همراه تیم ملی در مسابقات فوتسال بین قاره‌ای تایلند حضور می‌یابد.

رئیس هیات فوتبال استان گیلان روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: از سوی وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، اسامی نفرات اعزامی برای حضور در رقابت‌های دوستانه بین قاره‌ای تایلند اعلام شد که خوشبختانه علیرضا جوان ورزشکار شایسته گیلانی نیز به همراه تیم ملی عازم این رقابت‌ها خواهد شد.

قربانعلی الماسخاله افزود: علیرضا جوان که یکی از بازیکنان ارزنده فوتسال کشور است، در اردوی آمادگی تیم ملی که برای حضور قدرتمند ایران در جام ملتهای آسیا و شرکت در این دوره از مسابقات برپا شده بود با درخشش خود توانست به عضویت تیم ملی درآید.

وی ادامه داد: رقابت‌های فوتسال بین قاره‌ای تایلند از روز ۱۷ شهریورماه جاری با حضور ۶ تیم صاحب نام جهان در این کشور برگزار می‌شود که تیم ملی فوتسال ایران نیز یکی از تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌هاست.

رئیس هیات فوتبال گیلان بیان کرد: خوشبختانه گیلان در رشته های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی یکی از قطب‌های برتر در کشور محسوب می‌شود که همواره بازیکنان این استان در تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در هر ۲ بخش بانوان و آقایان حضور موثر و چشمگیری دارند.

الماسخاله ابراز امیدواری کرد: علیرضا جوان به همراه تیم ملی فوتسال ایران در رقابت‌های دوستانه بین‌قاره‌ای تایلند بدرخشد و با کسب مقام نخست به عنوان یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی برای سایر رقابت‌ها نیز انتخاب شود.