رشت – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: تصمیمات داور بازیکنان تیم ملوان را عصبانی می‌کرد.

به گزارش ایرنا، مازیار زارع سه‌شنبه شب در پایان دیدار تیم‌های ملوان و ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری پس از بازی در بندرانزلی اظهار داشت: کاری به اعلام ضربه پنالتی ندارم اما در کل تصمیمات داور تمرکز تیم ما را به هم می‌ریخت.

وی افزود: داور به هیچ وجه بر این بازی تمرکز نداشت و با تصمیمات عجیب خود، کل ورزشگاه و نیمکت را عصبی کرد و به هر حال این قضاوت در حد این مسابقه نبود.

وی ادامه داد: البته فوتبال خوبی را به خصوص از سوی تیم ما شاهد بودیم و در نیمه اول بسیار خوب بازی کردیم و به جز آن ضربه پنالتی، تیم ذوب‌آهن موقعیت زیادی نداشت و اگر آن ضربه پنالتی اعلام نمی‌شد، بی‌شک جریان بازی فرق می‌کرد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بیان کرد: البته ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم چون موقعیت های گلزنی ما بهتر و بیشتر بود اما این اتفاق نیفتاد تا این دیدار با نتیجه مساوی خاتمه یابد و از سوی دیگر کیفیت زمین بازی نیز خیلی پایین آمده است.

زارع خاطرنشان کرد: ما تیم مظلومی هستیم و امیدوارم که داور فیلم‌بازی را ببیند و به صحبت های من هم دقت کند چون آن چیزی که مشخص است اگر روی دروازه‌بان خطا شود بازی را نگه می‌دارند اما داور نه تنها این کار را نکرد و یک ضربه پنالتی نیز به سود حریف اعلام کرد.

تیم‌های فوتبال ملوان بندرانزلی و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۹ امروز سه‌شنبه در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

پیش از این بازی و تا پایان هفته سوم رقابت‌ها، ذوب‌آهن اصفهان با کسب سه امتیاز در مکان یازدهم و تیم ملوان بندرانزلی نیز با کسب یک امتیاز در انتهای جدول رده‌بندی قرار داشتند.

بازی های هفته چهارم هنوز به پایان نرسیده است.