استارا – ایرنا – رئیس اداره ورزش و جوانان تالش گفت: امیر محمد تیموری از هیات تکواندو این شهرستان با درخشش در رقابت‌های مجازی بین‌المللی تکواندو سبک هان‌مادانگ، عنوان قهرمانی را کسب کرد.

کاوه قدسی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات در هفته جاری بصورت غیرحضوری و از طریق ویدئو برگزار شد و تیموری تنها شرکت کننده از شهرستان تالش بود و فدراسیون جهانی با بررسی تکنیک های تکواندوکار تالشی، مقام قهرمانی و نشان طلای مسابقات بین المللی تکواندو هان مادانگ را به او اختصاص داد.

وی با قدردانی از استاد جعفر رحمتی مربی این تکواندوکار و رئیس هیات تکواندو تالش، افزود: هئیات تکواندو این شهرستان در تربیت تکواندوکاران برای رسیدن به مقام های ملی و جهانی خوب تلاش می کند.
رحمتی رئیس هئیات تکواندو تالش نیز گفت: تیموری عضو تیم تکواندو هان مادانگ گیلان است و چند مقام قهرمانی استانی را در کارنامه خود دارد و از نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی و اداره ورزش و جوانان این شهرستان انتظار داریم، به حمایت های خود برای شکوفایی تکواندو ادامه دهند.

سه هزار و ۱۵۰ ورزشکار در ۳۷ هیات ورزشی تالش ساماندهی شده اند و به خاطر شیوع ویروس عالمگیر کرونا، بسیاری از رقابت های ورزشی در فضای مجازی برگزار می شود.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارد.