ایسنا/گیلان سرمربی شهرداری بندر آستارا گفت: برای حفظ تیم در لیگ یک نیامده ام و باید بگویم که رنگ پیراهن در مقابل قرار گرفتن نام آستارا در سطوح بالای فوتبال کشور، اصلا مهم نیست.

پایان رأفت، پس از حضور در نخستین تمرین تیم فوتبال شهرداری در استادیوم وحدت بندر آستارا، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حسن اشجاری، طی چند سال حضور خود به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان شهرداری، زحمات بسیاری را برای این تیم کشیده است.

وی با بیان اینکه، بنده به دلایل جدایی وی با باشگاه ورود نمی کنم، ادامه داد: سال گذشته به عنوان مدیر فنی در کنار این تیم حضور داشتم و از وضعیت آن کم و بیش مطلع هستم.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته هیچ دخالتی را نداشتم تا حاشیه ای برای تیم درست نشود، افزود: تیم روال عادی کار خود را طی می کرد و شهردار، شورای اسلامی شهر و هیأت مدیره هم با تمامی وجود در کنار این تیم بودند.

رأفت با تأکید بر اینکه تیم آستارا تازه به سطح یک فوتبال کشور آمده است، خاطر نشان کرد: باید با داشته ها پیش برویم و نباید انتظارات زیاد باشد.

وی با بیان اینکه بازیکنان بر اساس پول هایی که با اهداف مشخص هزینه می شود، جذب شده اند و باید به همان اندازه از آنها انتظار داشت، خاطرنشان کرد: تیم آستارا قابل مقایسه با هیچ یک از تیم های هم سطح حاضر در این مرحله نیز نیست.

وی اضافه کرد: بازیکنان از نظر اخلاقی، رفتاری و فنی نیز بسیار خوب هستند و باید از لحاظ فنی مقداری روی آنها کار کرد.

سرمربی شهرداری آستارا با تأکید بر اینکه موفقیت تیم شهرداری در گرو همکاری همه است، تصریح کرد: برای حفظ تیم نیامده ام و با توجه به اینکه بازیکنان توانمند هستند و با اضافه کردن چند بازیکن جدید، باید موقعیت را بهتر کنیم تا تیم را بالای جدول ببینیم.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به کسب ۱۰ امتیاز با ارزش این تیم تا هفته ششم، یادآور شد: یاشین سزاوار توانست در دو بازی گذشته خوب کار کند که قابل تقدیر است.

وی در خصوص رنگ پیراهن قرمز روی میز در روز اخذ قرارداد، توضیح داد: برای من رنگ قرمز، آبی، سبز و زرد مهم نیست و موفقیت آستارا و تیم این شهر در سطوح بالای فوتبال از همه رنگ ها بالاتر است.

پایان رأفت در خصوص آخرین وضعیت استادیوم وحدت آستارا، گفت: شهرداری آستارا در تمام بازی های خود میهمان است و امیدواریم با به اتمام رسیدن احداث زیرساخت های این استادیوم بتوانیم ضمن بهره مندی از ظرفیت های میزبانی، زیبایی های شهر توریستی و گردشگری آستارا را در قالب توریسم ورزشی به هموطنان معرفی کنیم.

انتهای پیام