رشت – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در نیمه اول نیز فرصت گلزنی و برتری برابر ملوان را هم داشتیم.

به گزارش ایرنا، ریکاردو ساپینتو پنجشنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و استقلال تهران در بندرانزلی اظهار داشت: نیمه اول هم لیاقت برتری را داشتیم زیرا در این نیمه نیز چند موقعیت مناسب گلزنی را از دست دادیم.

وی افزود: پیش از گل ملوان چند موقعیت را روی دروازه این تیم ایجاد کردیم و در طول مسابقه نیز، خیلی خوب بازی کردیم و اختیازر عمل را از ملوانان گرفتیم و جازه بازی سازی را به این تیم به خصصو در نیمه دوم ندادیم.

سرمربی پرتغالی تیم استقلال ادامه داد: البته روی یک اشتباه تمرکز تیم به همر ریخت و گل دریافت کردیم اما روی این برنامه ها کار کرده بودیم اما متاسفانه دراوزه ما باز شد ولی پس از آن ، به فوتبال مستقیم روی آوردیم و توئنستیم سه گل به ثمر برسانیم.

وی اضافه کرد: با همان سیستمی که در بازی  با سپاهان داشتیم برابر ملوان بازی کردیم ولی به خودمان و بازیکنان اطمینان داشتیم و با سعی و تلاش توانستیم نتیجه بازی را عوص کنیم زیرا در طول هفته روی ذهن بازیکنانم کار کردم کا اگر گل هم بخورند باید به بازی برگردند

ساپینتو به تعویض های خود د نیمه دوم نیز اشاره و بیان کرد: در جریان این دیدار، سیستم‌بازی را در نیمه دوم تغییر دادم و خوشبختانه تغییرات جواب داد و از سوی دیگر تعویض ها هم خوب جواب داد و با این روند بازی های دیگر را ادامه می دهیم و به خودمان اطمینان داریم.

وی خاطرنشان کرد: برای کسب مقام قهرمانی علاوه بر بازیکن به نیمکت قوی هم احتیاج داریم و خیلی ناراحتم که ۲ بازیکن خود را بناچار کنار گذاشتم و لایقش بودند که در کنار ما باشند ولی باید تغییراتی را انجام دهیم و می خواهم این پیروزی را به آنهایی تقدیم‌ کنم که امروز با ما نیستند.

تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و استقلال تهران از ساعت ۱۹ امروز در هفته دوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت استقلال با نتیجه سه بر یک میزبان خود را شکست داد.