رشت – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: در دیدار برابر استقلال باهوش بازی کردیم اما متاسفانه موقعیتهای ما تبدیل به گل نشد.

به گزارش ایرنا، مازیار زارع پنجشنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیمهای ملوان و استقلال در بندرانزلی اظهار داشت: در طول مسابقه موقعیت های گل ملوان بیشتر از استقلال بود و بازیکنانم فرصتهای گلزنی خوبی داشتند اما نتوانستند از آن استفاده کنند.

وی افزود: درصد موقعیت‌های گل بازیکنان‌ ملوان بیشتر از استقلال بود و می توانستیم نتیجه بهتری کسب کرده و حداقل بازی را به تساوی بکشانیم اما تیمی برنده است که بتواند از فرصتهای گلزنی خود بهتر استفاده کند و در این بازی ما نتوانستیم این امر را انجام دهیم.

وی ادامه داد: ما به دنبال جذب مهاجم هستیم و گرچه مقابل استقلال باهوش بازی کردیم اما ضعف گلزنی داشتیم و به همین دلیل باید مهاجم توانمندی را به خدمت بگیریم تا این ضعف نیز برطرف شود تا از فرصتها نهایت بهره را ببریم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اضافه کرد: دنبال بهانه جویی نیستم اما استقلال تیم‌ پر مهره ای است و قهرمانی فصل گذشته را در اختیار دارد و از سوی دیگر باشگاه ملوان‌ نیز با توجه به بضاعت خود بازیکن‌ خرید.

زارع خاظرنشان کرد: به هرحال بازی زیبایی را از طرف هر ۲ تیم شاهد بودیم زیرا موقعیت های گلزنی زیادی فراهم شد و این پیروزی را به تیم‌حریف تبریک می‌گویم.

وی در خصوص عدم حضور هواداران‌ نیز اشاره و بیان کرد: :خیلی ها برای رساندن ورزشگاه به شرایط میزبانی‌ زحمت کشیدند ولی آن دسته از مسئولانی باید جوابگو باشند که ما را در نیمه راه رها کرده و  به حال خود گذاشتند.

تیمهای فوتبال ملوان بندر انزلی و استقلال تهران از ساعت ۱۹ پنجشنبه در هفته دوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت استقلال با نتیجه سه بر یک میزبانش را شکست داد.