رشت- ایرنا- تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در یک دیدار خانگی مغلوب تیم استقلال تهران شد.

به گزارش ایرنا، تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و استقلال تهران از ساعت ۱۹ روز پنجشنبه در هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت استقلال با نتیجه سه بر یک برابر حریف خود به برتری رسید.

در نیمه اول این دیدار ابتدا تیم استقلال تهران فرصت مناسب گلزنی بدست آورد اما سجاد شهباززاده مهاجم این تیم نتوانست از این فرصت سود ببرد و ضربه وی پس از اصابت به بدن یکی از مدافعان ملوان، راهی کرنر شد.

پس از این موقعیت، بازی به تعادل کشیده شد و ملوانان توانستند میانه میدان را با دوندگی‌های بیشتر در اختیار بگیرند و سرانجام سجاد بازگیر بازیکن این تیم موفق شد در دقیقه ۲۷ با یک ضربه دقیق دروازه تیم استقلال را باز کند تا ملوان با همین تک گل نیمه اول را پیروز به رختکن برود.

با شروع نیمه دوم تیم استقلال بازی را هجومی آغاز کرد و موفق شد در دقیقه ۵۸ و روی ضربه سر عارف غلامی مدافع پیش تاخته خود به گل مساوی دست یابد اما این پایان کار نبود چون در دقیقه ۷۸ مهدی قایدی بازیکن تازه وارد استقلال توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

در دقایق تلف شده این دیدار نیز، مهدی قایدی در درون محوطه جریمه ملوان توسط مدافعان این تیم سرنگون شد که داور این بازی بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد که مهدی مهدی پور بازیکن استقلال این ضربه را به گل تبدیل کرد تا در نهایت این مسابقه با نتیجه سه بر یک به سود استقلال خاتمه یابد.

تیم فوتبال استقلال تهران در این بازی با ترکیب سیدحسین حسینی ، روزبه چشمی، رافائل سیلوا ، عارف غلامی، مهدی مهدی پور ، سعید مهری(دقیقه ۷۲ آرش رضاوند)، صالح حردانی، جعفر سلمانی (دقیقه ۴۶ ابوالفضل جلالی)، کوین یامگا (دقیقه ۸۴ آرمان رمضانی)، محمد محبی(دقیقه ۸۴ پیمان بابایی) و سجاد شهباززاده(دقیقه ۶۴ مهدی قایدی) و با سرمربیگری ساپینتو رو در روی ملوان قرار گرفت.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز با ترکیب رضا حیدری ، سعید کریمی، سجاد بازگیر (دقیقه ۷۶ ارسلان تفضلی)، میلاد شعبانلو (دقیقه ۸۸ امیرحسین یحیی زاده)، مسعود زائرکاظمین، پدرام قاضی پور، مجید عیدی ، مصطفی ناییج پور، محمدصادق بارانی ، مهران احمدی (دقیقه ۶۴ محمود مطلق زاده) ، مهدی مومنی(دقیقه ۷۶ میلاد جهانی) و با سرمربیگری مازیار زارع مقابل استقلال تهران قرار گرفت.

قضاوت این دیدار را سیدرضا مهدوی برعهده داشت ، همچنین امیررضا آشورماهانی و احد سلطانی به عنوان کمک داور در دیدار تیمهای ملوان و استقلال تهران حضور یافتند ضمن اینکه صالح حردانی و مهدی مهدی‌پور از استقلال و مهدی مومنی از ملوان در این بازی کارت زرد دریافت کردند.

در هفته اول رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در یک دیدار خارج از خانه در تهران با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم پیکان شد و تیم استقلال تهران قهرمان فصل گذشته این رقابتها نیز، در ورزشگاه آزادی با ۲ گل مغلوب سپاهان اصفهان شد.