انزلی -ایرنا-سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به بازی روز پنجشنبه تیم های ملوان بندرانزلی و استقلال در استادیوم خالی از تماشاگر انزلی گفت : بعد از مدت ها در استادیوم بازی را برگزار می‌کنیم اما جای تماشاچیان ملوان بندر انزلی در این بازی خالی است، حقشان این بود که از بازی فردا لذت ببرند .

به گزارش خبرنگار ایرنا، مازیار زارع عصر چهارشنبه در کنفرانس خبری پیش از بازی روز پنجشنبه ملوان بندرانزلی و استقلال افزود : همواره حضور تماشاگران کمک مضاعفی به تیم ملوان بود که متاسفانه شرایط برای حضور تماشاچیان مهیا نشد. هرچند زحمات بسیاری از سوی برخی ارگانها کشیده شد تا استادیوم برای بازی با استقلال آماده شود. 

وی تصریح کرد: بازی سختی پیش رو داریم و تیم ها به لحاظ سطح مالی اختلاف فاحشی دارند و بازیکنان در سطحی نابرابر قرار دارند اگر چه در گذشته این اختلافها وجود نداشت اما اکنون بودجه‌ برخی تیم ها قابل مقایسه با تیم ملوان که تازه به لیگ برتر صعود کرده نیست بطوریکه می توان گفت بودجه تیم ملوان به اندازه قرارداد یک بازیکن لیگ برتری است. 

سرمربی تیم‌ملوان اکبر ایمانی، ایمان صادقی و سبحان پسندیده را مصدومان تیم‌ملوان اعلام کرد که به علت مصدومیت در بازی فردا حضور ندارند و خاطر نشان کرد: سایر بازیکنان تیم کاملا برای بازی با استقلال آماده هستند .

وی تاکید کرد: فوتبال ایران با مشکل مهاجم رو برو است و ما به دنبال استفاده از گزینه های خارجی و یا داخلی هستیم.