رشت – ایرنا – تیم فوتبال سپیدرود رشت که در بازار نقل و انتقالات لیگ دسته دوم کشور فعالیت مناسبی دارد، با پنج بازیکن جدید دیگر به توافق رسید.

به گزارش ایرنا، مسئولان باشگاه سپیدرود رشت که در اولین اقدام برای حضور در رقابتهای فصل جاری، علی نظرمحمدی را به عنوان سرمری در اختیار گرفتند، پس از جذب صابر محمدی بازیکن قشقایی شیراز و محمداحسان ضیایی دروازبان خوشه طلایی ساوه، با پنج بازیکن دیگر نیز قرارداد جدید امضا کرد.

مسئولان باشگاه سپیدرود رشت طی هفته گذشته در والنی خرید جدید خود با امیرحسین ناییج مهاجم سابق تیم های پیکان و نیروی زمینی تهران به توافق رسیدند که این مهاجم جوان و ۲۳ ساله اهل محمودآباد مازندران، در تیم های جوانان و بزرگسالان نیروی زمینی، امیدهای عقاب و بزرگسالان پیکان تهران به میدان رفته است.

پیوستن بازیکن چوکا تالش به سپیدرود

همچنین آرمین منفرودوست بازیکن گیلانی فصل گذشته تیم چوکا تالش نیز با توافق با مسئولان باشگاه سپیدرود رشت ، با عقد قراردادی رسمی به جمع شاگردان علی نظرمحمدی پیوست تا فصل جاری با پیراهن سپیدرود در میادین فوتبال ظاهر شود.

آرمین منفرد دوست مدافع راست ۲۸ ساله اهل شهرستان رشت، با تیم چوکا به لیگ دسته اول صعود کرد و این بازیکن در لیگ دسته اول نیز سابقه بازی در تیمهای داماش گیلان، شهرداری بندرآستارا و فجرسپاسی شیراز را در کارنامه دارد.

حضور ۲ بازیکن شمس‌آذر قزوین در سپیدرود 

مصطفی ماهی هافبک خوزستانی فوتبال ایران نیز دیگر خرید جدید تیم سپیدرود رشت است که این بازیکن که فصل گذشته در تیم شمس اذر قزوین حضور داشت، با عقد قراردادی یک ساله، به عضویت تیم فوتبال سپیدرود رشت درآمد.

این بازیکن جدید سپیدرود که متولد دزفول است ، فصل گذشته در تیم لیگ دسته اولی شمس‌آذر قزوین بازی می‌کرد و نیم فصل دوم به تیم شهرداری بندرعباس پیوست و به همراه تیمش تا مرحله پلی‌آف صعود به لیگ یک پیش رفته بود. مصطفی ماهی سابقه بازی در لیگ برتر در تیم استقلال خوزستان را دارد و به همراه این تیم در جام باشگاه های آسیا به میدان رفته است و با تیم فولاد نوین اهواز موفق شده تا از لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کند.

 همچنین فرید امیری مهاجم اهل خرم‌آباد با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود و توافق با مدیرعامل سپیدرود رشت، پیراهن این تیم را برتن کرد. این بازیکن ۲۶ ساله است و در پست‌های هافبک نفوذی و وینگر چپ و راست بازی می‌کند و فصل گذشته در شمس‌آذر قزوین در لیگ دسته اول حضور داشت.

جذب هافبک سابق رایکای بابل

ابوالفضل آذرنوشان هافبک سابق تیمهای خونه به خونه و رایکای بابل با عقد قراردادی ۲ ساله سپیدرودی شد تا ای نبازیکن آخرین خرید جدید باسگاه سپیدرود رشت باشد که آذرنوشان هافبک وسط ۲۴ ساله آملی با عقد قراردادی ۲ ساله، به عضویت سپیدرود درآمد.

آذرنوشان فوتبالش را از خونه به خونه بابل آغاز کرد و همراه این تیم در لیگ برتر امیدهای ایران به میدان رفت و در رده بزرگسالان در لیگ دسته اول برای خونه به خونه و رایکای بابل بازی کرده است، و وی فصل گذشته نیز، در تیم شهدای بابلسر حضور داشت .

تمدید قرارداد با سه بازیکن

مسئولان باشگاه سپیدرود رشت تاکنون علاوه بر جذب هفت بازیکن جدید، با تصمیم کادرفنی این تیم، موفق شدند با سه بازیکن فصل گذشته خود نیز به توافق رسیده و قرارداد آنان را تمدید کنند. معین تقوی، آرمان مردانی و میلاد نجفی ازیکنان فصل گذشته سپیدرود رشت با توافق با مسئولان این باشگاه ، قرارداد خود را تمدید کردند.

پیش از این نیز، رضا عاشوری ، امیرحسین صالحی، سهیل ربیع زاده ، علی بیجاری ، سبحان سحرخیز، ایمان حسن پور، سیدحسین حق‌شناس و ماهان سروی بازیکنان فصل گذشته تیم سپیدرود رشت قرارداد خود را با این تیم تمدید کرده بودند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت که فصل گذشته نیز در رقابتهای لیگ دسته دوم کشور حضور داشت، در نهایت با کسب ۳۴ امتیاز از ۲۶ بازی، در رتبه هفتم جدول رده بندی گروه اول این مسابقات قرار گرفت و از صعود به لیگ دسته اول بازماند.